22 721 13 12
606 929 866

Calitri chrom

Calitri chrom

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 850,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Calitri chrom
Symbol EAN: 5901730614046

Zobacz produkt w naszym sklepie internetowym Art Platino

Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

– wykończenie: CHROM
– biała wstawka wykonana z porcelany
– wylewka obrotowa do 360°
– głowica ceramiczna

– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 400 mm
 

 

Elegancja w angielskim stylu – stylowa bateria kuchenna z chromowym wykończeniem i wstawką z białej porcelany przy rączce. Wylewka o charakterystycznym, lekko wygiętym kształcie, odzwierciedlającym styl retro baterii Calitri. Dzięki swojemu zasięgowi (długość wylewki to 21 cm) może zostać wykorzystana również jako bateria umywalkowa przy umywalce nablatowej, podkreślającej charakter wnętrza.

 

Motywem przewodnim całej serii baterii Calitri jest porcelanowy element, dzięki któremu nasz kontakt z każdą z tych baterii będzie zawsze kojarzył się z ciepłem i estetyką – gładka porcelana nigdy nie zmieni barwy i zawsze będzie ją łatwo utrzymać w czystości.

 

Serce baterii – głowica uznanej, firmy KEROX – zapewni jej trwałość i niezawodność, a szwajcarskiej produkcji perlator NEOPERL pozwoli podczas każdego użycia na oszczędność nawet do 50% wody.

 

Mosiężny korpus oraz pokrywające go warstwy: miedzi, niklu i chromu tworzą niezwykle wytrzymałą i odporną powierzchnię. Zgodnie z polskimi przepisami na elementach mosiężnych nie musielibyśmy umieszczać warstwy miedzi, ale doświadczenie mówi nam, że to bardzo wzmacnia stopień przylegania zewnętrznej chromowej warstwy.

 

Rączka baterii Calitri, umieszczona z prawej strony, ułatwia intuicyjną obsługę baterii. Podkreśla także jej niepowtarzalny styl, łączący wygląd retro z perfekcyjnie dopracowaną funkcjonalnością.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Pliki
Pliki do pobrania:


Polecane produkty

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.