22 721 13 12
606 929 866

Leon - inox

Leon - inox

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 849,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Leon - inox
Symbol EAN: 5901730611199

Zobacz produkt w naszym sklepie internetowym Art Platino

Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

BATERIA Z OBRACANYM PERLATOREM

– wykończenie: STAL SZCZOTKOWANA
– materiał: stal nierdzewna

– rączka mieszacza odchyla się do przodu, dzięki czemu można montować baterię pomiędzy zlewozmywakiem podwieszanym a ścianą.
– głowica ceramiczna
– wylewka obrotowa 360°
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 450 mm

Klasyczna, elegancka i funkcjonalna bateria zlewozmywakowa, dzięki której codzienne prace w kuchni staną się prawdziwą przyjemnością.

Trwały materiał o jednolitej strukturze, jakim jest stal nierdzewna, doskonale sprawdzi się podczas długotrwałego użytkowania.
Ekologiczny i pozbawiony jakichkolwiek szkodliwych substancji, będzie bezpieczny nawet dla osób, które ze względu na stan zdrowia zwracają szczególną uwagę na składniki otaczającego je wyposażenia.

Odpowiednio długa wylewka z optymalnym zasięgiem zapewni wygodę niezależnie od rozmiarów dobranego zlewu, a rączka umieszczona z prawej strony – komfort podczas codziennych, wielokrotnych czynności.

Zadbaliśmy także o szczelność baterii – od momentu obróbki musiał upłynąć odpowiednio długi czas, aby mogła trafić do klientów z gwarancją bezawaryjnej pracy. Ponieważ „sercem” baterii jest głowica, decydująca o jej żywotności, nasze baterie wyposażyliśmy w ceramiczne głowice uznanej firmy KEROX. Dzięki nim każda bateria jest szczelna i łatwo w niej regulować strumień wody. Także głowice naszych baterii – na równi z korpusem i wykończeniem – objęte są 5-letnią gwarancją.

Z kolei wykorzystanie perlatora NEOPERL (sitko umieszczone na końcu wylewki) zapewnia optymalne zużycie wody. Pęcherzyki powietrza, które dostają się do wody dzięki perlatorowi, zwiększają jej strumień, a ten, w zetknięciu z dłonią, nie rozchlapuje się na boki. Optycznie wydaje się, że wody jest więcej, a komfort nie ulega obniżeniu.

Cenimy wygodę i prostotę, dlatego montaż naszych baterii jest łatwy – wszystkie ich elementy, raz zamocowane, pozostaną na swoim miejscu gwarantując bezawaryjne użytkowanie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:


Polecane produkty


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.