22 721 13 12
606 929 866

O producencie

 

 

Fabryka  grupy  Blue  Water istnieje od 25 lat i wypracowała doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów.

Historia fabryki zaczęła się w USA w 1989 roku, kiedy dwaj bracia inżynierowie odlewnictwa i obróbki skrawaniem zdecydowali się otworzyć niewielką manufakturę produkującą ekskluzywne baterie kuchenne i łazienkowe.

Od początku postawili główny nacisk na jakość i wzornictwo – ciągle udoskonalając park maszynowy i technologie produkcji .

Dostawcami uzupełniających elementów baterii ( np.: perlatorów, uszczelniaczy, głowic itp.) są renomowane światowe firmy.
Już w końcu lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku wielu klientów w Ameryce i Kanadzie  przekonało się o najwyższej jakości finalnych produktów wykonanych przez grupę  Blue Water .

Jakość baterii jest potwierdzona licznymi certyfikatami  np. UPC-USA  i KANADA, NSF-USA, WaterMark-Australia, ACS-Francja, TUV-Niemcy, K-Korea, PZH-Polska.

Obecnie dzięki współpracy ze znanymi włoskimi i hiszpańskimi designerami nasze krany otrzymują wiele międzynarodowych nagród na targach i wystawach za innowacje i wzornictwo np.: Desing Awords 2010, The 1-st prize of Golden Tick 2011-2012 i inne.

28-lutego 2010 roku została oficjalnie otwarta nowa, ogromna fabryka zajmująca obszar 140.000 m2, wyposażona w najnowocześniejsze na świecie maszyny do komputerowej obróbki elementów mosiężnych.

Grupa Blue Water to obecnie 3 powiązane ze sobą holdingi zajmujące się produkcją korpusów baterii z mosiądzu, galwanizacją, produkcją baterii i akcesoriów ze stali nierdzewnej .

Dzisiaj możemy Państwu zaproponować ponad 100 modeli baterii kuchennych oraz 200 modeli baterii łazienkowych wraz z akcesoriami.

Grupa Blue Water do której należą Art  Platino i Blue Water produkuje również pod  20 różnymi markami handlowymi  dla odbiorców w Ameryce Północnej, Południowej, Europie, Australi i Azji.

Niektóre modele produkowane przez grupę Blue Water możecie zobaczyć Państwo w katalogach znanych firm .

Ostra kontrola jakości w czasie produkcji oraz doskonałe wzornictwo pozwala nam szczycić się sprzedażą i dobrą opinią wśród klientów w ponad 50 państwach świata .

Postawiliśmy sobie za cel ciągłe wprowadzanie nowości-baterii najwyższej jakości, utrwalających światowe trendy wzornictwa .

 


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.