22 721 13 12
606 929 866

Prima - inox

Prima - inox

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 850,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Prima - inox
Symbol EAN: 5901730611229

Zobacz produkt w naszym sklepie internetowym Art Platino

chwilowo brak
Opis produktu

BATERIA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

– wykończenie: STAL SZCZOTKOWANA
– materiał: stal nierdzewna
– obrót wylewki do ok. 125°
– głowica ceramiczna
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 450 mm

Wygodna i nowoczesna bateria ze stali nierdzewnej, która dzięki wyciąganej wylewce zapewni prawdziwy komfort podczas przygotowywania posiłków, zmywania czy porządkowania kuchni.

Obrót wylewki do ok. 125 stopni czyni baterię szczególnie wygodną do narożnego montażu i użytkowania.

Oszczędna forma baterii zlewozmywakowej i odporny na zarysowania materiał sprawiają, że doskonale sprawdzi się we wnętrzu, którego mieszkańcy cenią prostotę połączoną z niezawodnością.

Wytrzymała i ekologiczna stal nierdzewna, poddana testom szczelności, idealnie nadaje się do kuchni, której elementy wyposażenia narażone są na wiele czynników mechanicznych i często wysoką temperaturę. Potwierdzeniem wysokich norm spełnianych przez nasze baterie jest atest Państwowego Zakładu Higieny.

Zużywanie sporej ilości wody z baterią Prima już nie będzie problemem, bo dzięki perlatorowi (sitko znajdujące się na końcu wylewki) szwajcarskiej firmy NEOPERL możemy oszczędzać wodę, nie rezygnując z wygody. Zadaniem perlatora jest optyczne zwiększanie strumienia wody – napowietrzanie jej.

Korzystając z baterii wyposażonej w wysokiej jakości perlator mamy wrażenie silnego strumienia, dlatego nie zwiększamy go. Jest to wrażenie wywołane wpuszczeniem pęcherzyków powietrza. Komfort pozostaje ten sam, a w rzeczywistości wody zużywamy mniej.

Sercem baterii jest głowica, dzięki której pracuje ona cicho, bezawaryjnie i wydajnie. Ceramiczne płytki głowic firmy KEROX gwarantują wytrzymałość baterii przez długi czas nawet przy niestabilnym ciśnieniu wody.

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału i sprawdzonych komponentów uznanych, światowych firm udzielamy aż 5-letniej gwarancji nie tylko na szczelność samego korpusu ze stali nierdzewnej, ale także na wykończenie ze stali szczotkowanej i na głowicę ceramiczną.

Montaż baterii Prima nie wymaga pomocy specjalisty – cenimy prostotę, która znajduje swoje odzwierciedlenie w przygotowanych przez nas rozwiązaniach i instrukcji.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.