22 721 13 12
606 929 866

AKCESORIA ŁAZIENKOWE

Akcesoria łazienkowe

Najwyższej jakości akcesoria łazienkowe 

W Blue Water znajdziesz najwyższej jakości akcesoria łazienkowe. Proponowane przez nas produkty nie tylko usprawnią korzystanie z łazienki, ale także będą pełnić funkcję ozdobną. Projektowaliśmy je z niezwykłą starannością, dbając o każdy szczegół. Podstawowe akcesoria do łazienki typu haczyki, mydelniczki, uchwyty, wieszaki czy półki na ręczniki umieściliśmy w oddzielnych zakładkach dedykowanych konkretnym seriom. Pozostałe produkty takie jak wylewki prysznicowe, haczyki prysznicowe, węże, drążki prysznicowe, ramiona natrysku, przyłącza kątowe, wylewki podtynkowe czy deszczownice znalazły swoje miejsce w kategoriach ogólnych. 

Zestaw akcesoriów łazienkowych - dlaczego warto? 

Każdy zestaw akcesoriów łazienkowych od Blue Water to zupełnie inna historia. Wszystkie produkty wchodzące w skład zestawu posiadają wspólny mianownik w postaci konkretnego stylu wykończenia, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojej łazienki. Dlaczego warto postawić na zestaw? Akcesoria łazienkowe wykonane w tym samym klimacie po zamontowaniu stworzą spójną, pasującą do siebie całość. Pozwolą także zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba byłoby przeznaczyć na poszukiwania poszczególnych elementów wyposażenia łazienki.

Akcesoria łazienkowe - zestawy Blue Water

W sklepie internetowym Blue Water znajdziesz jedyne w swoim rodzaju akcesoria łazienkowe. Zestawy można nabyć, wchodząc w zakładki z nazwami konkretnych serii. Większość naszych akcesoriów wykonana jest z mosiądzu z wykończeniem chromowanym. Białe wstawki w kolekcji NIKOLAS zrobione są z porcelany. Posiadamy także akcesoria łazienkowe glamour jak, chociażby kolekcja PANAMA z ozdobnymi wstawkami przypominającymi ćwieki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wpisując w wyszukiwarkę frazy “zestaw akcesoria łazienkowe” lub “akcesoria łazienkowe zestaw” bez problemu znajdą Państwo produkty Blue Water. Jesteśmy pewni, że zakupy w naszym sklepie będą udane, a wszystko za sprawą bogatego asortymentu i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. 


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.