22 721 13 12
606 929 866

Akcesoria łazienkowe seria EMIRA

Akcesoria łazienkowe Emira

Akcesoria łazienkowe ścienne

Organizacja przestrzeni w łazience pozwala na stworzenie funkcjonalnego pomieszczenia. Aby ułatwić sobie korzystanie z najpotrzebniejszych przedmiotów codziennego użytku, doskonałą propozycją są akcesoria łazienkowe ścienne. Dostępne są w naszym sklepie w wielu modnych odsłonach.

Zalety akcesoriów łazienkowych ściennych

W każdej łazience nie może zabraknąć mydelniczki, czy kubka na szczoteczki. Aby zaoszczędzić miejsce na umywalce bądź blacie, warto wybrać akcesoria łazienkowe ścienne. Mogą być one umieszczone w dowolnej odległości od umywalki, a także na każdej wysokości. Trwałe zamontowanie takich elementów na ścianie pozwala zachować także porządek i mieć pewność, że szczoteczki bądź mydło zawsze będą na swoim miejscu.

Dostępne w naszej ofercie akcesoria łazienkowe ścienne są proste w montażu i posiadają w opakowaniu wszystkie niezbędne elementy do trwałego zamontowania w ścianie. Do dyspozycji są także pojedyncze sztuki, jak i całe zestawy pasujących do siebie dodatków.

Haczyki i wieszaki na ręczniki

Do innych akcesoriów ściennych, które znajdują się w sklepie Blue Water należą wieszaki oraz haczyki na ręczniki. Proponujemy haczyki pojedyncze oraz podwójne, które mogą być wykorzystane do wieszania małych i dużych ręczników. Co więcej, do wyboru są także wieszaki o różnej długości. Umożliwia to swobodne powieszenie ręczników o każdym rozmiarze oraz ułatwia ich wysychanie.

Oczywiście dysponujemy haczykami i wieszakami o różnej stylistyce, a także kształtach. Dzięki temu dopasowanie do nowoczesnych wnętrz, jak i tych w stylu retro bądź vintage nie będzie żadnym problemem.

Dodatkowo w ofercie znajdują się także szczotki do WC ścienne, a także półki szklane do montażu nad umywalką i uchwyty na papier toaletowy.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez stronę internetową sklepu Blue Water. Wszystkie dostępne akcesoria łazienkowe ścienne wykonane są z najwyższych jakości materiałów oraz wykończone z dbałością o najmniejszy szczegół. W przypadku dodatkowych pytań nasi specjaliści służą pomocą.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.