22 721 13 12
606 929 866

Akcesoria łazienkowe seria LIWIO

Akcesoria łazienkowe Liwio

Akcesoria łazienkowe chromowane

Dodatki w łazience powinny być nie tylko piękne oraz pasujące do armatury i stylu wnętrza, ale także funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziecie praktyczne akcesoria łazienkowe chromowane. To sprawdzony wybór zarówno pod względem designerskim, jak i użyteczności.

Właściwości wykończenia chromowego

Powłoka z chromu w akcesoriach łazienkowych jest popularnym rozwiązaniem. Wszystko ze względu na swoje właściwości. Akcesoria łazienkowe i chrom, który się na nich znajduje, zapobiega pojawianiu się rdzy na powierzchni mydelniczek, wieszaków, haczyków, czy też innych elementów.

Ponadto komplety łazienkowe chromowane nadają wnętrzu nieco nowoczesnego charakteru, a połyskująca powierzchnia dodaje elegancji. Akcesoria wykonane z mosiądzu z powłoką chromowaną są dość uniwersalnym wyborem, dlatego można je łączyć z jasnymi oraz ciemnymi kolorami płytek i ścian.

Funkcjonalne akcesoria łazienkowe

Dodatki do wykończenia łazienki mogą być naprawdę bardzo różnorodne. W naszej ofercie proponujemy połączenie różnych styli wykończenia akcesoriów z funkcjonalnym wykonaniem. Do dyspozycji są gotowe i pasujące komplety łazienkowe, w których znajdziecie pasujące do siebie kubki na szczoteczki, mydelniczki, uchwyty na papier toaletowy czy szczotki do WC. Do wyboru są wersje wolnostojące, a także do powieszenia na stałe na ścianie. Akcesoria łazienkowe z mosiądzu wykończone chromem mogą być łączone także z innymi materiałami, jak chociażby ze wstawkami z porcelany czy szkła, które nadają zupełnie innego charakteru. Połączenie wykończenia chromowego z porcelaną świetnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu retro, z kolei ze szkłem doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrzach.

W naszej ofercie znajdują się także chromowane akcesoria łazienkowe takie, jak węże, drążki prysznicowe, ale też ramiona natrysku i deszczownice.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kolekcji chromowanych dodatków do łazienki. Wysokiej jakości akcesoria będą się nie tylko świetnie prezentować, ale także służyć latami w nienaruszonym stanie.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.