22 721 13 12
606 929 866

akcesoria łazienkowe seria NIKOLAS

Akcesoria łazienkowe Nikolas

Dodatki w każdym wnętrzu pozwalają podkreślić jego styl, a także nadać nieco wyróżniającego się wyglądu. W przypadku łazienek warto zwrócić szczególną uwagę właśnie na akcesoria, które dopełniają całość pomieszczenia i sprawią, że wnętrze będzie spójne, a także praktyczne. W naszej ofercie znajduje się wiele dodatków łazienkowych wykończonych między innymi w stylach retro oraz vintage.

Akcesoria łazienkowe retro

Retro akcesoria łazienkowe wyróżnia przede wszystkim wykończenie. Są to przedmioty eleganckie, a także dość dekoracyjne. Nie brak na ich powierzchni wzorów i zdobień. Większość z dodatków utrzymana jest w jasnych kolorach bieli oraz srebra. Jeżeli chodzi o materiały, z jakich wykonane są dostępne w naszej ofercie akcesoria łazienkowe retro to jest to przede wszystkim mosiądz oraz porcelana. Są to bardzo charakterystyczne materiały dla tego stylu, które nawiązują do dawnych czasów. Z kolei połysk na mosiężnych elementach uzyskuje się dzięki chromowanemu wykończeniu.

Haczyki i wieszaki na ręczniki

W żadnej łazience nie może zabraknąć haczyków lub wieszaków na ręczniki. Te drobne  dodatki pozwalają na organizację przestrzeni oraz wygodne przechowywanie ręczników. Można je umieścić w dowolnym miejscu, w pobliżu umywalki, wanny bądź prysznica. Dodatki łazienkowe retro w postaci haczyków i wieszaków proponujemy w wersji pojedynczej oraz podwójnej, co oznacza, że można je wykorzystać zarówno do powieszenia jednego, jak i dwóch ręczników. Jest bardzo praktyczne rozwiązanie.

Mydelniczka i kubki na szczoteczki

W naszej ofercie znajdują się także akcesoria łazienkowe vintage takie, jak mydelniczki oraz kubki na szczoteczki z uchwytem. Można je przytwierdzić na stałe do ściany w dowolnym miejscu tak, aby korzystanie z tych dodatków było wygodne i funkcjonalne.

Mydelniczki z serii Nikolas wykonane są z ozdobnej porcelany oraz mosiężnego uchwytu pokrytego chromem oraz z dekoracyjnymi ornamentami. Dzięki temu mydelniczka jest bardzo ozdobna, ale jednocześnie lekka.

Proponujemy także kubki na szczoteczki z uchwytami z serii Nikolas, które również łączą w sobie delikatność porcelany oraz elegancję mosiądzu.  Dzięki uchwytom kubek może być trwale przymocowany do ściany, co sprawi, że szczoteczki zawsze pozostaną na swoim miejscu.

Zestawy łazienkowe

Urządzając łazienkę w stylu retro należy zadbać o spójność wszystkich akcesoriów. Dlatego dobrym rozwiązaniem są zestawy łazienkowe retro z naszej serii Nikolas. Znajdują się w niej zarówno kubki na szczoteczki, mydelniczki, ale także pasujące haczyki i wieszaki na ręczniki. Co więcej, do dyspozycji są także uchwyty na papier toaletowy, a także wiszące szczotki WC.

Bez trudu więc można stworzyć kompletny, praktyczny i pasujący do wnętrza w stylu retro komplet akcesoriów łazienkowych.

Zadbaliśmy także, aby wszystkie dodatki do łazienek wykonane były z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na wilgoć i specyficzne warunki panujące w łazience. Dzięki temu akcesoria prezentują się pięknie i nie tracą na wyglądzie nawet po kilkuletnim użytkowaniu. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień.


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.