22 721 13 12
606 929 866

Bateria umywalkowa
TORONTO TOR-BUN.010 CZARNY MAT

Bateria umywalkowa
TORONTO TOR-BUN.010 CZARNY MAT

ocena ocena ocena ocena ocena
Twoja Cena: 749,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: TORONTO TOR-BUN.010 CZARNY MAT
Symbol EAN: 5901730615432
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Ilość:
Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

Baterie umywalkowe czarne pozwalają uzyskać eleganckie wykończenie łazienki. Oferowana przez nas czarna bateria umywalkowa z serii TORONTO to bateria o wyraźnych, geometrycznych kształtach, które nadają jej nowoczesnego stylu, jednocześnie nie odbierają klasycznego, ponadczasowego wyglądu. Głowica ceramiczna to dodatkowa zaleta tej czarnej baterii umywalkowej – głowice ceramiczne pozwalają na precyzyjną i szybką regulacje wody.

Prezentowana bateria umywalkowa posiada matowe wykończenie i bardzo głęboki, szykowany, czarny kolor. Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań w dziedzinie trwałości barwy, czarny kolor baterii nie blaknie i nie łuszczy się.

Bateria została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu budowania łazienek, ale także – uniwersalności i ponadczasowości. Nasze produkty nie są rozwiązaniami chwilowymi – stawiamy na najnowsze trendy, nie zapominając jednak o tym, że elementy tworzące wygląd łazienki nie mogą swoim stylem przeminąć razem z modą. Dlatego oferowana czarna bateria umywalkowa posiada:

  • klasyczny, głęboki czarny kolor
  • szykowane, matowe wykończenie
  • eleganckie, geometryczne kształty

Do czarnej baterii umywalkowej z serii TORONTO dołączany jest w komplecie automatyczny korek. Nie trzeba dokupować go dodatkowo!

Na baterie czarną umywalkową udzielamy aż pięciu lat gwarancji. Wiemy, że nasza oferta zawiera jedynie produkty solidne i wytrzymałe, które będą funkcjonalne i utrzymują swój startowy wygląd przez lata!

Bateria umywalkowa czarna posiada:

– wykończenie: CZARNY MAT
– głowica ceramiczna
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8”– 400 mm
– w komplecie korek automatyczny

Przedstawiamy Państwu tekst KARTY GWARANCYJNEJ baterii grupy Blue Water

Prosimy  o zapoznanie się z  jej treścią.
Mamy nadzieję, że docenicie Państwo przejrzystość oraz szeroki zakres ochronny, a także brak pułapek i niekorzystnych zapisów.

Będąc pewnym jakości naszych produktów dajemy gwarancje również na te elementy, na które większość firm gwarancji nie udziela.

Pobierz gwarancję

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.