22 721 13 12
606 929 866

Baterie kolorowe

Baterie kolorowe

Baterie kuchenne i łazienkowe to niezbędny element wyposażenia tych wnętrz. Jednak nie zawsze trzeba decydować się na klasyczne wersje. W naszej ofercie znajdują się także kolorowe baterie kuchenne, które można wykorzystać w łazienkach oraz kuchniach utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce.

Kolorowe baterie kuchenne

Bateria w zlewie kuchennym odpowiada za jego funkcjonalność, ale też jest ważnym elementem wystroju wnętrza. Dlatego proponujemy kolorowe baterie kuchenne. Dysponujemy wieloma ciekawymi wersjami. Do wyboru są baterie kuchenne utrzymane w jednym bądź dwóch kolorach.

Do najpopularniejszych należą między innymi czarne baterie kuchenne. Wykończone są w macie. Znajdziesz także połączenie czerni ze srebrem i złotem. Dodatkowo proponujemy baterie kuchenne w klasycznym odcieniu złota, ale też pokryte różowym złotem. Modny jest także mosiądz oraz stal i biel.

Kolorowe baterie łazienkowe

Bateria montowana w umywalce, czy też wannie to także istotny element wnętrza. Jeżeli szukasz oryginalnych pod względem kolorystyki modeli, to w naszym sklepie znajdziesz odpowiednią wersję baterii łazienkowej. Proponujemy baterie długie oraz krótkie w barwach mosiądzu antycznego, czerni, bieli oraz złota w kilku odcieniach. Poszczególne modele różnią się od siebie także kształtami. Możesz wybierać spośród prostych, a także bardziej finezyjnych. W naszej ofercie znajdują się kolorowe baterie łazienkowe o eleganckim wykończeniu, nawiązujące do stylu antycznego, nowoczesnego, ale także te uniwersalne, które z łatwością dopasujecie do wnętrz tradycyjnych.

Kolorowe baterie łazienkowe, które oferujemy to także modele wannowe. Tutaj także do wyboru jest wiele opcji kolorystycznych, a także stylistycznych. Z łatwością wybrać można pasujące do siebie baterie umywalkowe oraz wannowe, a także zestawy kabinowo-prysznicowe.

Kolorowe baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe powinny stanowić spójną całość z tymi montowanymi w prysznicu bądź wannie. Jeżeli szukasz modeli, które nadadzą łazience nieco więcej charakteru i będą się wyróżniać, to kolorowe baterie umywalkowe dostępne w Blue Water będą doskonałe. Proponujemy wersje czarne utrzymane w macie, w kilku odcieniach złota, a także białe i srebrne. Możesz także wybierać spośród modeli krótkich oraz długich, a także utrzymanych w kilku stylach tak, aby idealnie dopasować baterię do umywalki i wykończenia łazienki.

Poza bateriami montowanymi na powierzchni umywalki dysponujemy modelami, podtynkowymi, które umieszcza się w ścianie. Jest to rozwiązanie szczególnie chętnie wybierane w nowoczesnych wnętrzach.

Jeżeli szukasz dobrej jakości kolorowych baterii łazienkowych oraz kuchennych, to w naszej ofercie sklepu Blue Water znajdziesz to, czego potrzebujesz. Wszystkie modele wykonane są z wysoko gatunkowych materiałów. Ponadto dysponujemy modną kolorystyką, a także kształtami. Dzięki temu niezależnie od tego, czy kuchnia lub łazienka utrzymane są w stylu nowoczesnym, czy tradycyjnym, bez trudu dopasujesz baterię, która uzupełni charakter wnętrza.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.