22 721 13 12
606 929 866

BATERIE KUCHENNE PODOKIENNE

Baterie kuchenne podokienne

Strefa mycia w kuchni zlokalizowana w pobliżu okna jest bardzo modnym wyborem w ostatnich czasach. Jednak takie aranżacje wymagają przemyślanych rozwiązań, aby zachować funkcjonalność pomieszczenia. Dlatego proponujemy baterie kuchenne podokienne, które pozwalają na swobodę w użytkowaniu zlewozmywaka oraz okna.

Baterie podokienne składane

Bateria składana to jedna z naszych propozycji, aby móc bez ograniczeń korzystać ze zlewu, ale także otworzyć okno. Składana bateria kuchenna szybko się demontuje bez konieczności używania żadnych dodatkowych narzędzi, czy akcesoriów. W sklepie Blue Water znajdują się modele, które przy pomocy jednej ręki można położyć na płasko, tym samym zyskując swobodną przestrzeń, aby otworzyć okno na oścież.

Nasze baterie podokienne są nie tylko funkcjonalne, ale także wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu prezentują się pięknie oraz będą służyć przez długi czas.

Jak działa mechanizm składanych baterii podokiennych?

W ofercie Blue Water znajdują się przede wszystkim baterie kuchenne podokienne składane. Ich mechanizm działania jest bardzo prosty. W korpusie baterii znajduje się przycisk, po którego wciśnięciu zwalnia się blokada i można wyciągnąć baterię do góry. Nie jest konieczne odłączenie wody. Po zwolnieniu blokady wystarczy tylko odłożyć baterię na bok. Aby z powrotem zamontować ją na miejscu i móc użytkować, trzeba wsunąć ją w otwór w zlewozmywaku bądź blacie.

Bateria podokienna składana sprawdzi się więc w każdej kuchni, gdzie zlewozmywak znajduje się pod oknem umieszczonym na wysokości blatu. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba rezygnować z umiejscowienia zlewozmywaku pod oknem oraz z otwieranego okna.

Baterie kuchenne podokienne

Proponujemy zarówno baterie podokienne składane w klasycznym kolorze srebra, jak i eleganckiej czerni. Dzięki temu wybierzesz odpowiednią wersję, która doskonale wpasuje się w kuchnie tradycyjne, nowoczesne, ale też utrzymanych w stylu loftowym.

Bateria zlewozmywakowa podokienna składana, którą znajdziesz w naszym sklepie, wykonana jest ze stali nierdzewnej. Głowica jest ceramiczna, a wykończenie to stal szczotkowana w kolorze srebra bądź czerni. Na dodatkową funkcjonalność baterii wpływa fakt, że wyposażona jest w wylewkę obrotową 360°, a także elastyczne wężyki przyłączeniowe. Dodatkowo nasza bateria kuchenna podokienna czarna i srebrna posiada wyciąganą wylewkę. Oznacza to, że można swobodnie nalewać wodę do naczyń, które znajdują się poza komorami zlewozmywaka.

Bateria podokienna po złożeniu pozwala, aby okno otworzyło się nawet 55 mm nad poziomem blatu.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty. Dysponujemy modelami baterii składanych kuchennych w odsłonie klasycznej oraz bardziej nowoczesnej. Przemyślane kształty oraz wykończenie baterii podokiennych jest nie tylko modne i designerskie, ale przede wszystkim praktyczne w użytkowaniu. Baterie kuchenne zlewozmywakowe od Blue Water sprawdzą się więc w kuchniach utrzymanych w różnej stylistyce. Aby poznać szczegółowy opis każdego produktu, wystarczy kliknąć w ikonę danej baterii.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.