22 721 13 12
606 929 866

BATERIE WANNOWE PODŁOGOWE

Baterie wannowe podłogowe dostępne w asortymencie marki Blue Water to synonim luksusu. Produkujemy i zajmujemy się dystrybucją najbardziej oryginalnych oraz designerskich baterii, które całkowicie odmienią wnętrze łazienkowe. Ich jakość jest widoczna na pierwszy rzut oka nie tylko tuż po zamontowaniu w łazience, ale również w czasie użytkowania. Są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia oraz łatwe w czyszczeniu. Nie rysują się nadmiernie i zachwycają dokładnością wykonania. Mogą zostać idealnie wkomponowane w aranżację lub stanowić jej punkt centralny w połączeniu przykładowo z wanną wolnostojącą.

Jakie są dostępne baterie wannowe wolnostojące?

Dostępne w Blue Water baterie wannowe stojące podłogowe to oryginalna mieszanka najróżniejszych światowych trendów łazienkowych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi baterie w stylu:

  • vintage – z ceramicznymi głowicami oraz porcelanowymi elementami dekoracyjnymi charakterystycznymi dla XX-wiecznych baterii. Najczęściej kojarzone są ze słuchawką w oryginalnym kształcie oraz krzyżowymi kurkami.
  • glamour – złote o oryginalnym kształcie, który zachwyca projektantów wnętrz. Wykonane są z połyskliwego lub matowego materiału, który doskonale prezentuje się połączony z kamieniami naturalnymi i betonem we wnętrzach.
  • nowoczesnym – czyli przede wszystkim czarne baterie o ergonomicznych kształtach i wysokim poziomie funkcjonalności. Piękne podłużne krany i głowice o prostokątnych formach to podstawa każdej nowoczesnej łazienki.
  • minimalistycznym – chromowane, w najbardziej klasycznym, srebrnym odcieniu, który pasuje do każdej łazienki. Niezależnie od kompozycji i dobranych kolorów taka bateria będzie stanowić z nimi spójną całość.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem baterii wannowych podłogowych producenta i dystrybutora akcesoriów łazienkowych Blue Water. W innych kategoriach znajdują się baterie umywalkowe oraz kuchenne, które doskonale będą współgrać z modelami prezentowanymi poniżej.

BATERIE WANNOWE PODŁOGOWE

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.