22 721 13 12
606 929 866

Baterie łazienkowe i wannowe z termostatem

Baterie łazienkowe zarówno wannowe, jak i prysznicowe możemy podzielić na te, które posiadają termostat bądź nie. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy zastanowić się czego oczekujemy od baterii wannowej. Czy  priorytetem jest dla nas minimalistyczny, uniwersalny wygląd armatury łazienkowej? Baterie wannowe z termostatem sprawdzą się w większości wnętrz i będą doskonale pasować zarówno w pomieszczeniach w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Baterie z termostatem

Baterie wannowe termostatyczne i prysznicowe coraz bardziej popularne w naszym kraju. Przede wszystkim są one wyjątkowo wygodne w użytkowaniu i niezwykle funkcjonalne. Ich posiadacze zgodnie twierdzą, iż nie wyobrażają już sobie posiadania baterii łazienkowej bez termostatu i zastanawiają się w jaki sposób mogli wcześniej bez niej funkcjonować. Na ten rodzaj baterii wannowej powinni zdecydować się szczególnie ludzie, którzy mają problemy z powtarzającymi się, nagłymi zmianami temperatury wody. Zastosowanie baterii z termostatem pozwoli zachować stałą, optymalną ustaloną wcześniej przez nas temperaturę wody. Jeśli w naszym domu występuje niestabilne ciśnienie wody (np. po jednoczesnym uruchomieniu pralki i zmywarki) to koniecznie zainwestujmy w baterie wannowe z termostatem.

Baterie łazienkowe z termostatek idealne dla dzieci

Brak nagłych zmian temperatur wody będzie niezwykle istotny także, jeśli posiadamy w domu dzieci. Możemy uchronić je przed poparzeniem właśnie dzięki zamontowaniu baterii wannowej termostatycznej. Duża ilość modeli baterii posiada specjalną opcję zabezpieczającą dzieci przed przypadkowym podniesieniem temperatury wody.  Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność i spokój, iż najmłodsi domownicy nie zrobią sobie krzywdy podczas napuszczania wody do wanny. Rodzice mogą mieć całkowitą pewność, iż z kranu nigdy nie popłynie woda cieplejsza niż ustawiona uprzednio na termostacie.

Warto mieć również na uwadze fakt, iż baterie wannowe z termostatem pozwalają zmniejszyć wysokość naszych rachunków za wodę. Dzięki jej instalacji możemy znacznie skrócić czas potrzebny na uzyskanie optymalnie ciepłej wody wypływającej z kranu. Nie musimy już czekać aż zacznie płynąć woda o idealnej temperaturze, a efekt uzyskujemy od razu. Baterie łazienkowe z termostatem są doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby pragnącej zaoszczędzić pieniądze oraz dbać o ekologię poprzez niemarnowanie wody.


BATERIE Z TERMOSTATEM

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.