22 721 13 12
606 929 866

Corsa - inox

Corsa - inox

ocena ocena ocena ocena ocena
Twoja Cena: 1 149,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Corsa - inox
Symbol EAN: 5901730611168
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Ilość:
Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

BATERIA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

 

– wykończenie: STAL SZCZOTKOWANA
– materiał: stal nierdzewna

– rączka mieszacza odchyla się do przodu, dzięki czemu można montować baterię pomiędzy zlewozmywakiem podwieszanym a ścianą.
– głowica ceramiczna
– wylewka obrotowa 360°
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 450 mm

 

 

Bateria zlewozmywakowa Corsa z wyciąganą wylewką to połączenie elegancji, wygody i funkcjonalności.

 

Wykonana z wytrzymałej i ekologicznej stali nierdzewnej, będzie odporna na zarysowania i doskonale sprawdzi się w warunkach codziennego kontaktu z żywnością,
środkami czyszczącymi i narażenia na wiele czynników mechanicznych.

 

Obrotowa i wyciągana wylewka zapewni łatwe napełnianie komór zlewozmywaka wodą, opłukanie go, płukanie produktów czy napełnianie naczyń.

 

Cały proces produkcji baterii kuchennej, jak i wyposażenie jej we wszystkie elementy potrzebne do codziennego funkcjonowania to nacisk na trwałość i niezawodność.
Korpus ze stali nierdzewnej po obróbce został poddany próbie szczelności, ceramiczna głowica Kerox zapewnia cichą pracę całej baterii i precyzyjną regulację strumienia wody, a perlator Neoperl – oszczędne jej użytkowanie.

 

Dzięki precyzji wykonania i użyciu sprawdzonych materiałów uznanych firm udzielamy aż 5 lat gwarancji na korpus baterii, głowicę (czyli jej „serce”, decydujące o długości pracy) oraz powłokę – wykończenie ze stali szczotkowanej.

 

Bateria kuchenna Corsa, wykonana z ekologicznego materiału o jednolitej strukturze może służyć także osobom uczulonym na metale, ponieważ nie ma w niej żadnych substancji, które mogłyby szkodzić naszemu organizmowi. Wszystkie nasze baterie posiadają atest PZH.

 

Do zamontowania baterii zlewozmywakowej nie jest potrzebna pomoc specjalisty – dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i dokładnej instrukcji także osoba nie posiadająca wiedzy technicznej umieści wszystkie potrzebne elementy na właściwym miejscu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Może Cię zainteresują?

Produkty z tej samej kategorii

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.