22 721 13 12
606 929 866

Corsa inox plus czarny mat

Corsa inox plus czarny mat

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 339,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Corsa inox plus czarny mat
Symbol EAN: 5901730615746

Zobacz produkt w naszym sklepie internetowym Art Platino

Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

BATERIA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ Z PRZYŁĄCZNIKIEM STRUMIENIA WODY

– wykończenie: STAL SZCZOTKOWANA/CZARNY MAT
– materiał: stal nierdzewna
– głowica ceramiczna
– wylewka obrotowa 360°
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 450 mm

Połączenie stali szczotkowanej z czarną, matową warstwą w wykończeniu baterii kuchennej Corsa nadaje jej wyjątkowej elegancji.
Trwały i ekologiczny materiał zyskuje praktyczną formę, zapewniającą komfort, oszczędność wody i optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Odpowiednio długa i wyciągana wylewka to gwarancja wygody: podczas płukania produktów, opłukiwania zlewu czy napełniania go wodą.
Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy konieczności podnoszenia produktów na wysokość wylewki czy wstawiania ciężkich naczyń (wiader, misek) do zlewu.

Wygodna, ergonomiczna rączka z prawej strony pozwoli na odkręcenie wody jednym ruchem. Jej strumień będzie jednocześnie precyzyjnie regulowany dzięki ceramicznej głowicy i dobrze napowietrzony dzięki perlatorowi (sitko na końcu wylewki). Zastosowanie perlatora szwajcarskiej firmy Neoperl to gwarancja oszczędności wody przy każdym użyciu bez obniżania komfortu.

Baterie ze stali nierdzewnej – a do takich należy bateria zlewozmywakowa Corsa – idealnie sprawdzą się w kuchni, którą aranżujemy z uwzględnieniem potrzeb osób uczulonych na metale.
Nierdzewna stal o jednolitej strukturze, bez domieszki szkodliwych substancji, to materiał trwały i ekologiczny.

Ponieważ dla osób wrażliwych na substancje uczulające każda zmiana w pomieszczeniu jest ważna,  udzielamy aż 5-letniej gwarancji nie tylko na szczelność korpusu baterii,
ale także na ceramiczną głowicę firmy Kerox i wykończenie ze stali szczotkowanej Inox.

Precyzja wykonania wszystkich elementów baterii kuchennej Corsa idzie w parze z łatwością montażu – bez trudu poradzi sobie z nim osoba nie mająca na co dzień do czynienia z rozwiązaniami technicznymi.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.