22 721 13 12
606 929 866

DOZOWNIKI

Dozowniki do zlewu to podstawa higienicznej dystrybucji środków czystości. W miejscach, w których z sanitariatu korzysta więcej niż kilka osób, stosowanie mydła w kostce nie byłoby najlepszym pomysłem. Zakup wkładów do uzupełniania dozowników jest zawsze o wiele bardziej ekonomiczny i ekologiczny niż wybór gotowych produktów z pompką. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze dozowniki na mydło:

  • o pojemnościach nawet do prawie 400 ml,
  • z mniej lub bardziej ruchomą główką w orientacji pionowej i na boki,
  • z otworami na element dozujący o standardowej średnicy 35 mm,
  • wykonane z plastiku oraz metalu.

Ogromną zaletą proponowanych dozowników na płyn do mycia naczyń jest to, że łatwo dopasować je do baterii kuchennych – mają bowiem pompki nawiązujące wyglądem do rączek, które służą do sterowania mechanizmem wody.

Jakie dozowniki na mydło znajdują się w ofercie BlueWater?

Dozowniki mogą mieć różny kształt – kwadratowy, prostokątny, okrągły lub podłużny. Dostępne są w różnych kolorach jak np.: standardowym chromowanym (najpopularniejszym w łazienkach), czarnym, różowego złota, mosiądzu, żółtego i szampańskiego złota. Część z nich ma półprzezroczystą strukturę, natomiast inne mleczną czy całkowicie kryjącą. To, czy chcemy, by preparat myjący był widoczny z zewnątrz, zazwyczaj zależne jest od jego estetyki oraz naszej wygody. Dzięki wybraniu delikatnie prześwitujących tworzyw mamy pełną kontrolę nad ilością środka wewnątrz pojemnika. Wiadomo wówczas, kiedy ten się skończy i w którym momencie należy go uzupełnić. Dzięki tak szerokiemu wyborowi modeli, każdy znajdzie idealną konstrukcję do swojego pomieszczenia kąpielowego lub kuchni.

Czym cechują się dozowniki na mydło BlueWater?

Dozownik do płynu do naczyń w zlewie lub w łazience wcale nie musi dozować wyłącznie tych podstawowych preparatów. Doskonale poradzi sobie również z pianką myjącą, żelami do twarzy czy płynami antyseptycznymi, przeznaczonymi do dezynfekcji rąk np. w zakładach pracy. Dozowniki na mydło dostępne w asortymencie BlueWater to przede wszystkim gwarancja wieloletniej wytrzymałości produktu, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Produkty nie są podatne na działanie wilgoci czy wody, a także zmiennych temperatur, które często panują w miejscach takich jak kuchnia czy łazienka. Dzięki temu, że są wykonane z tworzyw sztucznych oraz metali świetnie radzą sobie również z podstawowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nie są podatne na rozbicie się oraz odpryski w takim stopniu jak szkło czy ceramika.

Dozowniki, które można nabyć w sklepie internetowym BlueWater są praktyczne i kompaktowe. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem dystrybutorów na preparaty myjące BlueWater!

DOZOWNIKI

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.