22 721 13 12
606 929 866

Drążki prysznicowe

Drążki prysznicowe

Drążek prysznicowy – podstawa w Twojej łazience

Drążek prysznicowy to element absolutnie niezbędny w Twojej łazience. W sytuacji, w której go zabraknie, jesteśmy zmuszeni odkładać słuchawkę prysznicową na podłoże lub owijać wokół baterii, co nie tylko prezentuje się nieestetycznie, ale również przyspiesza rdzewienie i zużywanie się elementów wyposażenia. Niegdyś popularne były uchwyty na słuchawkę przy baterii wannowej lub prysznicowej, jednak dziś jest to rozwiązanie, które można spotkać wyłącznie w bateriach retro. Drążki prysznicowe to podstawa, a kupując je w Blue Water możesz mieć pewność ich nienagannego wyglądu.

Jak produkujemy drążki prysznicowe?

Drążki prysznicowe produkowane i dystrybuowane przez Blue Water to produkty najwyższej jakości, zaprojektowane z uwagą co do najmniejszego szczegółu. Ich konstrukcje są przemyślane w taki sposób, by:

  • montaż drążka nie przysparzał żadnych kłopotów nawet osobie niedoświadczonej w tym zakresie,
  • drążek prysznicowy był wygodny w użytkowaniu i nie podlegał uszkodzeniom,
  • drążek był estetyczny i stanowił piękną ozdobę każdej łazienki,
  • możliwa była regulacja wysokości, na której będziesz mógł odwieszać słuchawkę prysznicową.

Dostępne są produkty w różnych kolorach i stylach – czarne, chromowane, proste lub z ozdobnymi elementami. Dzięki temu w naszym asortymencie każdy znajdzie idealny produkt dla siebie. Drążki prysznicowe często wchodzą także w skład kompletów łazienkowych, z którymi urządzisz swoją łazienkę szybko i w spójnym stylu.

Drążek prysznicowy - producent Blue Water

Blue Water to producent drążków prysznicowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Dbamy o to, by wszystkie produkty wytrzymywały w stanie niezmienionym przez lata w łazienkach naszych Klientów, dlatego stosujemy wyłącznie wysokiej jakości, sprawdzone materiały do ich produkcji. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia pięknej, cieszącej oko łazienki – również drążki prysznicowe, które będą stanowić biżuteryjny dodatek w kompozycji, jak też skutecznie spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Jak dobrać drążek prysznicowy do wystroju łazienki?

Do łazienek w stylu nowoczesnym większość naszych Klientów decyduje się dobrać np. czarne, matowe drążki prysznicowe, które w ostatnich latach stały się prawdziwym hitem. Mają one prostą konstrukcję i nie posiadają żadnych wystających elementów, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa w łazience. W przypadku dużych pokoi kąpielowych doskonale sprawdzają się nieco większe drążki o charakterystycznych, lekko zaokrąglonych lub ostrych kształtach, które nadadzą pomieszczeniu odpowiedniego charakteru. Z łazienkami klasycznymi, modern classic i retro idealnie współgrają lekko dekoracyjne drążki, oczywiście chromowane.

Jaki drążek prysznicowy wybrać? Zwróć uwagę na to, czy do tej pory często korzystałeś z jego regulacji. Niektórzy uważają ją za niezbędną, tymczasem inni nie wykorzystują jej wcale i wolą proste drążki pozbawione regulacji. Niezależnie jednak od tego, czego szukasz w asortymencie Blue Water z pewnością to znajdziesz! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.