22 721 13 12
606 929 866

Produkty

Zapoznaj się z naszymi produktamiSprawdź wszystkie nowości

Banery strona glowna

Tekst strona glowna

polski producenta baterii kuchennych i łazienkowych

Polski producent baterii kuchennych i łazienkowych

Nasza firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów łazienkowych. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne i ekskluzywne baterie kuchenne oraz stylowe baterie łazienkowe. Jakość oferowanych przez nas baterii jest potwierdzona wyróżnieniami na branżowych targach i wystawach. Możemy pochwalić się najbardziej renomowanymi certyfikatami i nagrodami. Od początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i ponadczasowy design.

Chcesz zmienić wygląd swojej łazienki lub kuchni? Nie wiesz jak niewielkim kosztem dokonać małej metamorfozy pomieszczenia w Twoim domu?

Wybierz nowoczesne i stylowe baterie łazienkowe lub kuchenne, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Montując jeden z naszych produktów możesz w szybki i łatwy sposób odmienić wygląd Twojej umywalki czy zlewu. Jeśli szukasz ponadczasowych i nowoczesnych rozwiązań, które będą zachwycać Twoją rodzinę i znajomych przez długie lata, to doskonale trafiłeś!

Nasze produkty

Oferujemy szeroką ofertę baterii kuchennych dopasowanych do nowoczesnych i stylowych wnętrz oraz kolekcję baterii w stylu retro, które będą idealnym uzupełnieniem pomieszczenia z nutą vintage. Często wybierane przez naszych klientów są funkcjonalne baterie z wyciąganą wylewką oraz popularne baterie ze stali nierdzewnej, a także baterie dwuobwodowe z podłączeniem filtra wody. Polecamy również zakup wygodnych dozowników mydła i płynów, które montowane są bezpośrednio do blatu. Jest to wyjątkowo przydatne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli stawiać przy zlewie pojemników z mydłem czy płynem do naczyń.

Zachęcamy także do zamówienia jednego z naszych 200 modeli baterii łazienkowych. W zależności od preferencji proponujemy wybór zestawów natynkowych lub w równie wygodnych zestawów podtynkowych. Polecamy również nasze eleganckie baterie wannowe podłogowe i często wybierane przez klientów baterie z termostatem o nowoczesnej formie. Warto zwrócić uwagę również na nasze deszczownice.

Proponujemy również nowoczesne akcesoria łazienkowe, które będą stanowić doskonałe uzupełnienie wnętrza takie jak: wylewki i haczyki prysznicowe, węże, drążki prysznicowe a także ramiona natrysku i przyłącza kątowe.

Dlaczego warto wybrać baterie łazienkowe i kuchenne Blue Water?

Jeśli szukasz połączenia materiałów najwyższej jakości, luksusowego wyglądu i najnowocześniejszych technologii to koniecznie wybierz produkty naszej marki! Każda z naszych baterii będzie idealnie komponować się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach ale i w pomieszczeniach o klasycznym stylu.

Nasze produkty są stale udoskonalane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie produkujemy ponad 100 modeli nowoczesnych i ponadczasowych baterii kuchennych oraz aż 200 stylowych baterii do łazienek. Zachęcamy również do zakupu deszczownic, dozowników i innych akcesoriów łazienkowych marki Blue Water!

Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.