22 721 13 12
606 929 866

Haczyki prysznicowe

Haczyki prysznicowe

Uchwyt do słuchawki prysznicowej

Jest to niezbędny element, jeśli chcesz korzystać ze słuchawki prysznicowej z wężem. Aby Twoja łazienka była estetyczna i funkcjonalna, warto zadbać o najmniejsze szczegóły i odpowiednio wybrać również mniejsze elementy wyposażenia. Zdecyduj się na uchwyt do prysznica, który będzie pasował do wnętrza oraz zapewni Ci wygodę użytkowania. 

Uchwyt prysznicowy — czy jest potrzebny w każdej kabinie?

Nawet kabiny prysznicowe z coraz bardziej popularnymi deszczownicami, wyposażone są w dodatkowe słuchawki natryskowe z wężem. Deszczownica zapewnia bardzo przyjemne odczucia, jednak strumień wody jest w niej przerywany i nie zawsze będzie optymalnym wyborem.  Słuchawka prysznicowa będzie potrzebna, aby wygodnie wziąć kąpiel, jeśli potrzebujemy większej ilości wody i jej silnego, ciągłego strumienia — na przykład do umycia włosów.  Deszczownica nie sprawdzi się też, jeśli potrzebujesz umyć pod prysznicem jakiś większy przedmiot lub chcesz napełnić pojemnik wodą. 

Aby kabina była w pełni funkcjonalna, musi być wyposażona w słuchawkę prysznicową z wężem. Powinien znaleźć się w niej również uchwyt prysznicowy, który pozwoli wygodnie odwiesić słuchawkę na właściwe miejsce po zakończeniu korzystania z niej. Dzięki uchwytowi słuchawka będzie mieć swoje stałe, stabilne miejsce w kabinie, w którym nie będzie przeszkadzać. 

Uchwyt na słuchawkę prysznicową — jaki wybrać?

Przy wyborze uchwytu z pewnością powinieneś kierować się wyglądem, aby pasował on do pozostałych elementów w Twojej kabinie prysznicowej. Wybierać możesz spośród modeli o różnym kształcie i rodzajach wykończenia.

Bardzo istotna jest też funkcjonalność. Dostępne są solidne uchwyty prysznicowe wykonane z metalu lub z chromowanych tworzyw sztucznych, które są najbardziej odporne na korozję. 

Koniecznie sprawdź też, do jakiej konstrukcji słuchawki przeznaczony jest uchwyt do prysznica — niektóre pasują tylko do końcówek o stożkowym kształcie. 

Różne rodzaje uchwytów do prysznica znajdziesz w asortymencie sklepu Bluewater.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.