22 721 13 12
606 929 866

Imax

Imax

Baterie kuchenne składane

Wybór baterii kuchennej jest bardzo ważny. Wpływa na organizację pracy w kuchni i wygodę zarówno zmywania, jak i przygotowywania posiłków oraz wykonywania wielu innych czynności. Bateria powinna być dopasowana nie tylko pod względem koloru czy stylu do wnętrza kuchni, ale przede wszystkim funkcjonalności oraz wielkości zlewozmywaka, a i to nie zawsze sprawia, że napełnianie garnków wodą czy zmywanie naczyń jest dostatecznie wygodne. Na szczęście istnieje doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, jaką jest bateria kuchenna składana dostępna w naszej ofercie.

Czym jest bateria kuchenna składana?

Korzystanie ze zwykłego kranu może odejść w zapomnienie. Bateria kuchenna składana to akcesorium, które montowane jest w ścianie, ale w odróżnieniu od tradycyjnej konstrukcji składa się z dwóch ramion połączonych ze sobą w sposób ruchomy. Taka wylewka uchyla się zarówno do przodu i tyłu, jak i na boki, dzięki czemu możliwe jest dokładne nakierowanie miejsca, z którego będzie lecieć woda.

Bateria kuchenna ze składaną wylewką to ogromne udogodnienie podczas przygotowywania różnych dań w kuchni. Nie trzeba już zestawiać z kuchenki ciężkiego garnka i próbować wstawiać go pod zbyt mały zlew, aby dolać wody. Teraz wystarczy lekko przesunąć kran tuż nad garnek, aby wykonać tę czynność. Bateria kuchenna składana jest przydatna również wtedy, kiedy potrzebujemy mieć zupełnie wolną przestrzeń nad zlewozmywakiem. I chcemy tam wstawić np. garnek, który zajmuje całą jego przestrzeń. Taka składana bateria możliwa jest do złożenia tuż przy powierzchni ściany. W praktyce wygląda to niemalże tak, jakby jej w ogóle nie było.

Jakie baterie kuchenne składane oferujemy?

Każda bateria kuchenna ze składaną wylewką dostępna w naszej ofercie jest produktem najwyższej jakości. W sprzedaży można znaleźć zarówno produkt wykończony w kolorze czarnym, złotym, jak i srebrnym chromowanym. To gwarancja dopasowania baterii do każdego stylu, zarówno nowoczesnego, minimalistycznego, jak i glamour czy tradycyjnego. Zasięg wylewek to aż 61 cm. Baterie wykonane są z mosiądzu, a głowice z najwyższej jakości ceramiki. Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.