22 721 13 12
606 929 866

Lima - inox czarny mat

Lima - inox czarny mat

ocena ocena ocena ocena ocena
Twoja Cena: 1 290,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Lima - inox czarny mat
Symbol EAN: 5901730613193
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Ilość:
Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

BATERIA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

 

– wykończenie:STAL SZCZOTKOWANA/CZARNY MAT
– materiał: stal nierdzewna
– głowica ceramiczna
– wylewka obrotowa 360°
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 450 mm

 

 

Stylowa bateria kuchenna z oryginalnie wyprofilowaną wylewką w kolorze czarny mat. Wszystkie jej elementy – począwszy od tych zewnętrznych, jak szlachetna stal nierdzewna, poprzez wyczuwalny na końcu wylewki perlator (sitko), aż po „serce” baterii – niewidoczną głowicę ceramiczną KEROX – zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić jej długą i bezawaryjną pracę, a użytkownikom – prawdziwy komfort.

 

Wyciągana wylewka ułatwi dostosowanie bliskości strumienia wody do charakteru wykonywanej pracy (płukania produktów, napełniania naczyń, zmywania) bez konieczności podnoszenia cięższych przedmiotów.

 

Rączka z prawej strony i obrotowa wylewka uczynią kuchenne prace bardzo wygodnymi, bez konieczności zmieniania przyzwyczajeń.

 

Nierdzewna stal, z jakiej została wykonana bateria, to materiał ekologiczny, o jednolitej strukturze, często stosowany tam, gdzie dochodzi do kontaktu z żywnością. Pozbawiona substancji szkodliwych dla organizmu, doskonale sprawdzi się tam, gdzie osoby uczulone na metale muszą uważać na elementy składowe przedmiotów, z którymi stykają się na co dzień.

 

Wysokie normy spełniane przez nasze baterie zostały potwierdzone atestem Państwowego Zakładu Higieny.

 

Bateria zlewozmywakowa Lima ułatwia oszczędne gospodarowanie wodą dzięki zastosowaniu perlatora NEOPERL na końcu wylewki. Ten niewielki element, zwany potocznie „sitkiem” sprawia, że dostające się do wody pęcherzyki powietrza optycznie powiększają jej strumień. W rezultacie komfort korzystania z baterii pozostaje niezmienny, a my zużywamy mniej wody.

 

Precyzję regulowania strumienia wody zapewnia ceramiczna głowica KEROX, dzięki której cała bateria pracuje cicho i wytrzymuje zmienne ciśnienie wody.

 

Już na etapie montażu baterii, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, użytkownicy przekonują się o jej solidności i trwałym materiale. Czas korzystania z niej to czysty komfort wytrzymałości i szczelności potwierdzonej 5-letnią gwarancją obejmującą zarówno sam korpus, jak i wykończenie oraz głowicę.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:


Polecane produkty


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.