22 721 13 12
606 929 866

Nicole

Nicole

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni bez wątpienia jest bateria do zlewu. W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji, które oferujemy w przystępnej cenie. Uniwersalne baterie kuchenne to świetna opcja, która pozwala na dopasowanie do niemalże każdego stylu wykończenia kuchni. Kilka modnych propozycji znajduje się w naszej kolekcji Nicole.

Chromowane baterie kuchenne

W serii baterii kuchennych Nicole do wyboru jest model chromowany utrzymany w srebrnej kolorystyce. Bateria jest lekko błyszcząca, przez co sprawia wrażenie eleganckiej i nowoczesnej. Tanie baterie kuchenne Nicole mimo swojej atrakcyjnej ceny są odporne na warunki panujące w kuchni. Dzięki chromowanej powłoce bateria nie jest podatna na korozję, a także jest trwała. Bez obaw o uszkodzenia będzie się dobrze prezentować w każdej kuchni – nawet, gdy będzie intensywnie użytkowana.

Satynowe wykończenie baterii kuchennych

Inną naszą propozycją tanich baterii kuchennych, ale dobrej jakości, jest wersja w satynowym wykończeniu. Takie modele nie mają tak dużego połysku, jak te chromowane. J Jest to opcja łącząca to wykończenie wraz z matowym.

Satynowa powłoka nadaje dużej elegancji baterii, dlatego będzie dobrym wyborem w przypadku kuchni utrzymanych w takim stylu. Ponadto bateria ta sprawdzi się w klasycznych kuchniach.

Seria Nicole to nie tylko dwa odmienne wykończenia, ale też charakterystyczny wygląd i budowa baterii. Podstawa baterii jest kwadratowa i przechodzi w smukłą i płaską część zakończoną ceramiczną głowicą. Dodatkowo jest to bateria jednouchwytowa z oryginalnym i praktycznym uchwytem umieszczonym na długim ramieniu.

Połączenie kanciastych krawędzi ze smukłymi elementami budowy baterii sprawia, że modele z serii Nicole wyróżniają się na tle innych.

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych w naszym sklepie Blue Water baterii Nicole. Dostępne są od ręki, a wysyłki realizujemy na bieżąco. Zapraszamy więc do składania zamówień.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.