22 721 13 12
606 929 866

Okrągłe

Okrągła deszczownica Ultra Slim wykonana ze stali nierdzewnej

Okrągłe

Deszczownice okrągłe

Okrągłe deszczownice do każdej łazienki od poslkiego producenta Blue Water

Okrągłe deszczownice to sposób na uniwersalne i ponadczasowe urządzenie łazienki w estetyczny sposób. Obłe kształty sprawiają, że pomieszczenie prezentuje się znacznie przytulniej. W Blue Water znajdziesz modele, które:

  • - są bardzo cienkie i smukłe, zatem wpasują się w każdą przestrzeń – również w miejscach, w których montuje się deszczownicę na ścianach lub, gdzie sufit znajduje się stosunkowo nisko,
  • - są dostępne w różnych wariantach rozmiarowych dotyczących średnicy, więc bez problemów dopasujesz je do swoich potrzeb, preferencji i wielkości kabiny prysznicowej,
  • - można regulować w zakresie kąta nachylenia, co pozwala kierować strumień wody dokładnie tam, gdzie chcesz,
  • - mają systemy odkamieniania wbudowane w konstrukcję produktu – polegają one na uwzględnieniu silikonowych dyszy, które są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu.

Zostały wyposażone w ograniczniki ECO. Jak działają takie udogodnienia? W teorii tylko zmniejszają ilość dystrybuowanej wody, co pozwala ją oszczędzać. Czy to znaczy jednak, że strumień wody będzie mniejszy, a mycie mniej skuteczne lub słabsze pod względem odczuć i komfortu? Nie! Deszczownica okrągła z ogranicznikiem ECO razem z pozostałymi elementami konstrukcji może zwiększać objętość wyrzucanej wody przy pomocy ciśnienia oraz dodatkowego napowietrzania cieczy. To powoduje, że zmniejszasz zużycie wody, zupełnie tego nie odczuwając.

Zalety deszczownic okrągłych

Deszczownice i słuchawki prysznicowe okrągłe mają tę zaletę, że nie stanowią zagrożenia dla nikogo – ani dla dzieci, ani dla dorosłych. Podczas użytkowania zawsze istnieje pewne ryzyko, że kiedyś uderzysz w nią głową. Oprócz tego deszczownice o okrągłym kształcie są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu. Nie posiadają ostrych kantów, ani zakamarków, w których mógłby zbierać się kamień i inne zanieczyszczenia. Od teraz sprzątanie łazienki będzie znacznie prostsze! Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem deszczownic w sklepie Blue Water, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.