22 721 13 12
606 929 866

Ramiona natrysku

Ramiona natrysku

Ramię natrysku — jaką spełnia funkcję?

Ramię natrysku jest to element armatury łazienkowej, który łączy deszczownicę z resztą zestawu natryskowego. Umożliwia zamontowanie deszczownicy w kabinach, które nie są wyposażone w górną dyszę prysznicową lub w łazienkach, w których nie ma możliwości ich zamontowania z przyczyn technicznych. 

Deszczownica — sposób na wyjątkowo przyjemną kąpiel

Jak sama nazwa wskazuje, deszczownica zapewnia możliwość wzięcia kąpieli imitującej przebywanie w strugach deszczu. Taki natrysk daje bardzo miłe odczucia, pozwalając nie tylko się zrelaksować, ale również odbudować zapasy energii utraconej w codziennym stresie. 

Korzystanie z deszczownicy zamiast z tradycyjnego natrysku prysznicowego pozwala również ograniczyć zużycie wody, jeśli wybierzemy odpowiednią głowicę. Dysze wyposażone w specjalne perlatory napowietrzające strumień wody sprawiają, że krople są lżejsze, a podczas kąpieli mamy wrażenie, że natrysk jest bardzo obfity. Poza aspektem ekonomicznym, zmniejszając ilość wody potrzebną do kąpieli dzięki korzystaniu z deszczownicy, mamy swój wkład w dbanie o środowisko. 

Ramię ścienne do deszczownicy — rodzaje

Ze względu na rosnącą popularność deszczownic, które są nieodłącznym elementem wyposażenia nowoczesnych łazienek, ramię do deszczownicy jest coraz częściej poszukiwanym elementem kabiny prysznicowej. Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku, dzięki czemu każdy klient znajdzie ramię do natrysku, które będzie odpowiednie do jego łazienki.

Z praktycznego punktu widzenia bardzo ważnym parametrem ramienia do deszczownicy jest jego długość — powinniśmy dopasować ją do wielkości naszej kabiny prysznicowej. Nie mniej istotny jest również wygląd, o którym decyduje kształt, kolor i sposób wykończenia oraz kształt rozety przy łączeniu ze ścianą. 

W asortymencie Bluewater.pl z pewnością znajdziesz ramię natrysku pasujące do Twojej łazienki. Możesz wybierać spośród ramion o kwadratowym przekroju, zaokrąglonych, chromowanych lub matowych, do których dopasujesz różne głowice deszczownicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.