22 721 13 12
606 929 866

Royal - czarny mat

Royal - czarny mat

ocena ocena ocena ocena ocena
Twoja Cena: 1 390,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Royal - czarny mat
Symbol EAN: 5901730616286
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Ilość:
Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

BATERIA Z PODŁĄCZENIEM DO WODY FILTROWANEJ

– wykończenie: CZARNY MAT
– wylewka obrotowa do 360°
– głowice ceramiczne
– 3 elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“
– 600 mm
– szybkozłączka

– 2 perlatory
– rączka mieszacza odchyla się do przodu, dzięki czemu można montować baterię pomiędzy zlewozmywakiem podwieszanym a ścianą.

BATERIA Z DWOMA NIEZALEŻNYMI OBWODAMI:
– mieszacz wody ciepłej i zimnej (prawa strona)
– otwieranie (przełącznik) wypływu wody filtrowanej na końcu wylewki

Bateria kuchenna Royal w Blue Water

Bateria Royal to gwarancja trwałości, funkcjonalności i estetyki. Wysokiej jakości armatura w odcieniu czarnego matu pasuje do niemal każdego wnętrza. Świetnie prezentuje się szczególnie na tle jasnych mebli, stając się głównym elementem aranżacji.

Co sprawia, że baterie Royal są tak wyjątkowe?

  • Głowice ceramiczne – ich podstawowym zadaniem jest regulowanie strumienia wody oraz mieszanie wody ciepłej i zimnej. Głowice ceramiczne cechują się bardzo dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Są także bardzo szczelne, dzięki czemu nie dochodzi do przeciekania całego systemu i strat wody. Dodatkowo powierzchnia głowic jest gładka, przez co znacznie zmniejszone jest ryzyko pojawiania się na nich osadów.
  • Trzy elastyczne wężyki podłączeniowe – bardzo łatwe w montażu i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są odporne na korozję i posłużą Ci bezawaryjnie przez wiele lat.
  • Obrotowa wylewka – znacznie ułatwia codzienne korzystanie ze zlewozmywaka, szczególnie większego gabarytu. Bateria Royal ma możliwość obrotu wylewki do 360 stopni, co pozwala na skierowanie strumienia wody do wybranej komory. Dzięki temu codzienne zmywanie naczyń i bieżąca pielęgnacja zlewozmywaka są dużo prostsze.
  • Dwa perlatory – napowietrzają strumień wody, sprawiając wrażenie, że wypływa jej dużo więcej. To z kolei zmniejsza jej zużycie, co przekłada się na niższe rachunki. Oszczędność wody to także działanie proekologiczne.
  • Przełącznik wypływu dla wody filtrowanej – bateria kuchenna Royal ma na końcu wylewki specjalny przełącznik, dzięki któremu można uzyskać dostęp do przefiltrowanej wody gotowej do spożycia. To nowoczesne rozwiązanie technologiczne sprawia, że możesz całkowicie zrezygnować z zakupu wody butelkowanej.
  • Mieszacz wody ciepłej i zimnej zlokalizowany po prawej stronie – takie usytuowanie pozwala na komfortowe użytkowanie baterii i łatwy dostęp do rączki mieszacza.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Blue Water. W naszej ofercie posiadamy armaturę kuchenną i łazienkową o najwyższych parametrach technicznych.

Przedstawiamy Państwu tekst KARTY GWARANCYJNEJ baterii grupy Blue Water

Prosimy  o zapoznanie się z  jej treścią.
Mamy nadzieję, że docenicie Państwo przejrzystość oraz szeroki zakres ochronny, a także brak pułapek i niekorzystnych zapisów.

Będąc pewnym jakości naszych produktów dajemy gwarancje również na te elementy, na które większość firm gwarancji nie udziela.

Pobierz gwarancję

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Pliki


Polecane produkty


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.