22 721 13 12
606 929 866

seria DENVER kolor ZŁOTY

seria DENVER kolor ZŁOTY

Złote baterie łazienkowe – seria DENVER

Złote baterie łazienkowe mogą służyć latami – nie tylko ze względu na ich wysoką jakość, ale i… modę. Producenci armatury łazienkowej muszą być na bieżąco z aktualnie panującymi trendami w branży i nadążać za najbardziej popularnymi tendencjami w aranżacji łazienek. Oczywiście większość rozwiązań jest ponadczasowa, nikt z nas przecież nie będzie zmieniał baterii umywalkowej czy wannowej co sezon. Niemniej jednak warto mieć na uwadze, jakie kolory czy formy są najczęściej stosowane przez osoby zajmujące się urządzeniem wnętrz. Złote baterie łazienkowe cieszą się nieustanną popularnością, a ludzie coraz częściej przekonują się o ich niezwykłych zaletach. Baterie łazienkowe złote będą doskonałym rozwiązaniem w większości wnętrz, o ile oczywiście dopasuje się pozostałe elementy wystroju do danego odcienia armatury. Trzeba pamiętać, by nie stosować zbyt wielu złotych elementów w jednym pomieszczeniu, aby uniknąć przesadnego, czy nawet śmiesznego wyglądu. Jeśli chcemy uniknąć niepożądanego efektu związanego ze zbyt dużym natężeniem koloru, to zdecydowanie trzymajmy się zasady, iż mniej znaczy więcej. W przypadku złotych baterii umywalkowych sprawdzi się ona doskonale.

Złote baterie umywalkowe – pasujące do wielu stylów

Jeśli jednak będziemy stosować kolor złoty z rozwagą i dopasujemy pozostałe elementy wystroju łazienki do tej barwy, to z pewnością uzyskamy ciekawy efekt wizualny. Złota bateria umywalkowa czy prysznicowa doda klasy i elegancji pomieszczeniu w praktycznie każdym stylu. Armatura w takim wykończeniu będzie doskonale współgrać z większością materiałów. Pięknie prezentować będzie się połączenie baterii umywalkowych złotych z wykończeniem z drewna czy marmuru. Równie dobrze sprawdzi się tutaj ceramika, a także odpowiednio dobrane kafelki. Ważne, by dopasować ton pozostałych elementów do wybranych baterii umywalkowej czy prysznicowej. Bardzo pięknie prezentuje się zastosowanie w pomieszczeniu elementów pochodzących z jednej serii. W tym przypadku nasza kolekcja złotych baterii łazienkowych DENVER pozwala na zachowanie spójności stylu w każdej łazience. Można wybrać nie tylko złotą baterię umywalkową, ale także baterię prysznicową podtynkową lub zestaw natynkowy prysznicowy w odcieniu złota. Zachowanie tej samej tonacji i stylu wykonania armatury pozwoli uniknąć przesadnego efektu i umożliwi wprowadzenie harmonii do naszej łazienki!

Czym czyścić złote baterie łazienkowe?

Aby prawidłowo czyścić złote baterie łazienkowe, zaleca się stosowanie delikatnych metod, które nie uszkodzą powierzchni złota. Oto kilka skutecznych sposobów:

  • - Woda i delikatne mydło: Wystarczy przygotować roztwór wody i delikatnego mydła. Zwilżyć miękką szmatkę lub gąbkę w tej mieszance i delikatnie przetrzeć powierzchnię złotej baterii. Następnie spłukać dokładnie wodą i wysuszyć miękką szmatką.
  • - Specjalne środki do czyszczenia złotych baterii: Możesz również skorzystać z dostępnych na rynku środków do czyszczenia złotych baterii łazienkowych. Przed użyciem dokładnie przeczytaj instrukcje producenta i postępuj zgodnie z nimi. Pamiętaj, aby przestrzegać zaleceń dotyczących ilości i czasu działania środka, a następnie dokładnie spłukać baterię wodą i wysuszyć miękką szmatką.
  • - Unikaj twardych lub drażniących substancji: Unikaj stosowania środków czyszczących zawierających substancje twardą lub drażniącą, takie jak wybielacze, amoniak czy produkty do czyszczenia ze żrącymi składnikami. Mogą one uszkodzić powierzchnię złota.

Pamiętaj, że złote baterie łazienkowe są delikatne, dlatego zaleca się stosowanie delikatnych metod czyszczenia. Jeśli nie jesteś pewien, jak prawidłowo czyścić złote baterie, zawsze warto skonsultować się z producentem lub specjalistą ds. czyszczenia baterii łazienkowych w kolorze złotym. Działanie preparatów warto również zawsze przetestować w niewidocznym miejscu baterii, aby sprawdzić ich oddziaływanie na powierzchnię.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.