22 721 13 12
606 929 866

seria DENVER ZŁOTY SZCZOTKOWANY (MAT)

seria DENVER złoty szczotkowany

Baterie łazienkowe ze złota szczotkowanego to sposób na przełamanie monotonii kolorystycznej w łazience, który jednocześnie kojarzy się z luksusem. Szczotkowane złoto jest o wiele bardziej delikatne niż złoto w klasycznym rozumieniu tego słowa. Idealnie pasuje do różnych styli wykończenia wnętrz – zarówno tylko glamour, jak i minimalistycznych. W ofercie naszego sklepu Blue Water zgromadziliśmy efektowne baterie łazienkowe wykonane ze złota szczotkowanego.

Jakie baterie łazienkowe ze złota szczotkowanego oferujemy?

Każda bateria łazienkowa w kolorze złota szczotkowanego, którą sprzedajemy, jest naszego autorstwa. Klienci mogą skorzystać m.in. z:

  • - baterii umywalkowych nablatowych montowanych bezpośrednio na blacie umywalek. Wprowadzają do łazienki nowoczesny styl. Proponujemy baterie jednouchwytowe z wygodnym pokrętłem do ustawienia temperatury wody,
  • - baterii umywalkowych podtynkowych, które dobrze sprawdzają się w połączeniu z dużymi oraz głębokimi miskami. Zajmują niewiele miejsca i można je w łatwy sposób połączyć z innymi elementami instalacji. Będą doskonałym wyborem w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ wykorzystując baterie podtynkowe można uzyskać dodatkową przestrzeń do trzymania kosmetyków – na obrzeżu umywalki,
  • - baterii prysznicowych natynkowych, które sprawdzą się w klasycznych wnętrzach, będąc jednocześnie elementem dekoracyjnym,
  • - baterii prysznicowych podtynkowych – wylewka prysznicowa wystaje z płyty, która jest umieszczona na ścianie. Daje to efekt estetycznie schowanej armatury, co wpływa na wizualny odbiór łazienki.

W jakich łazienkach sprawdzi się bateria złota szczotkowana?

Bateria złota szczotkowana sprawdzi się tak naprawdę w każdym wnętrzu. Bardzo często korzystają z niej właściciele łazienek nowoczesnych, ponieważ szczotkowane złoto jest jednym z tych kolorów, którego jednotonowość idealnie wpisuje się w nurt minimalizmu. Dzięki tej barwie można także wprowadzić do wnętrza element dominujący, który przełamie monotonię. Zalety baterii w kolorze szczotkowanego złota dostrzega się też w bardziej klasycznych łazienkach, w stylu glamour czy angielskim.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem baterii łazienkowych ze szczotkowanego złota, które oferujemy w Blue Water.


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.