22 721 13 12
606 929 866

seria EMIRA akcesoria łazienkowe

seria emira akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe białe z serii Emira

Akcesoria łazienkowe to z pozoru mało istotne elementy wystroju łazienki, jednak to one decydują o ostatecznym charakterze i stylu pomieszczenia oraz pozwalają na funkcjonalne korzystanie z łazienki. Dzięki nim wszystko, co niezbędne do codziennej higieny będziesz mieć pod ręką. W Bluewater znajdziesz szeroki wybór łazienkowych dodatków z serii Emira. Sprawdź, dlaczego warto wybrać akcesoria do łazienki w białym kolorze!

Do jakich wnętrz pasują białe akcesoria łazienkowe?

Oferowane przez nasz sklep dodatki do łazienki w białym kolorze charakteryzują się minimalistycznym designem. Dzięki temu doskonale będą się komponować w łazienkach urządzonych w różnym stylu — od skandynawskich, przez klasyczne, aż po klimat glamour czy nowoczesne aranżacje. Kolor biały pasuje do wszystkich innych barw, dlatego dodatki z tej kategorii sprawdzą się zarówno do łazienek jasnych, jak i tych urządzonych z wykorzystaniem bardziej zdecydowanych odcieni. Chromowane wykończenia w srebrnym kolorze dodają akcesoriom eleganckiego wyglądu i ułatwiają utrzymanie ich w czystości.  

Jak wybrać odpowiednie miejsce na akcesoria?

Najważniejsze jest, aby akcesoria znajdowały się pod ręką, tak żeby mieć do nich dostęp, gdy jest to potrzebne. Mydelniczka naścienna i stojąca muszą znajdować się w okolicy umywalki, a szczotka do WC w pobliżu toalety. Montując wieszaki ręcznikowe, znajdź dla nich takie miejsce, aby uniknąć chlapania wodą na podłogę. Papier toaletowy powinien być w zasięgu ręki podczas korzystania z sedesu, dlatego uchwyt dobrze jest ulokować na bocznej ścianie obok wc. 

Jakie białe dodatki do łazienki znajdziesz w Bluewater?

W naszym sklepie dostępne są akcesoria łazienkowe takie jak uchwyt na papier toaletowy, mydelniczka, dozownik mydła, uchwyt na szklanki, wieszak na ręczniki i szczotkę do WC. Dzięki nim możesz komfortowo korzystać ze swojej łazienki. Wybierając różne modele, możesz dopasować je nie tylko do wystroju wnętrza, ale również zdecydować się na praktyczne rozwiązania. Montaż elementów na ścianie sprawi, że potrzebne rzeczy zawsze będą pod ręką. Zapewni również stabilną pozycję akcesoriów i zapobiegnie przypadkowemu uszkodzeniu, umożliwiając łatwy demontaż w celu umycia elementów.  

Wybierając produkty z serii Emira dostępne w Bluewater masz gwarancję, że będą one nie tylko wykonane na najwyższym poziomie, ale również funkcjonalne.  Jeśli szukasz wysokiej jakości akcesoriów łazienkowych, które doskonale uzupełnią Twoją łazienkę, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.