22 721 13 12
606 929 866

seria TORONTO CZARNY MAT

seria Toronto czarny mat

Baterie łazienkowe czarne – seria TORONTO

Kolekcja Toronto to minimalistyczna i zgodna z aktualnymi trendami we wzornictwie seria baterii łazienkowych czarnych w wykończeniu matowym. Jest to propozycja odpowiednia dla wszystkich osób, które pragną wprowadzić do swojej łazienki nieco nowoczesności, przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowego stylu całego wnętrza.

Czarne baterie podtynkowe i nadtynkowe – nowoczesne i nietuzinkowe

Nasza gama baterii łazienkowych Toronto obejmuje czarne baterie umywalkowe, podtynkowe, bidetowe, zestawy prysznicowe oraz wannowe, a także wannowe podłogowe. Ich nietuzinkowa forma i przyciągający uwagę kształt nada charakteru każdemu pomieszczeniu. Matowe wykończenie i geometryczna forma produktów z naszej oferty idealnie wkomponują się w wyposażenie praktycznie każdej łazienki. Baterie podtynkowe czarne i nadtynkowe mogą stać się główną częścią wyposażenia wnętrza naszego mieszkania lub stanowić jedynie stylowy detal przyciągający uwagę w minimalistycznym wnętrzu. Ich niezwykle oryginalne matowe wykończenie wyróżnia je na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Baterie umywalkowe czarne – pasujące do różnych pomieszczeń

Produkowane przez nas czarne baterie umywalkowe doskonale komponują się z białymi umywalkami i stanowią niezwykle modne kontrastowe połączenie kolorów. Czarne baterie podtynkowe oraz wszystkie pozostałe produkty z serii Toronto będą pasować zarówno do małych, jak i większych pomieszczeń. Odpowiednio dobrane oświetlenie oraz akcesoria łazienkowe pozwolą uzyskać w naszej łazience wyjątkowo intrygujący efekt.

Czarne baterie łazienkowe – z gwarancją długoletniego użytkowania

Czarne baterie łazienkowe Toronto to także bezpieczeństwo i gwarancja długoletniego komfortu użytkowania. Wszystkie produkty mają pięcioletnią gwarancję i są wyposażone w ceramiczne głowice zapewniające trwałość i szczelność. Dzięki równej powierzchni nie osadza się na nich kamień, przez co utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste. Wiele osób martwi się o ich czyszczenie, ale baterie umywalkowe czarne (również podtynkowe) nie są tak naprawdę o wiele bardziej wymagające w zakresie pielęgnacji niż te w kolorze białym czy chromie. Ważne jest jednak, by wybrać produkty starannie wykonane i wytworzone z wysokiej jakości surowców, co w Blue Water jest standardem!


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.