22 721 13 12
606 929 866

ZESTAWY NATYNKOWE

Zestawy natynkowe

Standardowe baterie sprawdzają się bardzo dobrze w przypadku umywalek czy zlewów kuchennych. Jednak by móc wygodnie i bezproblemowo brać codzienny prysznice, konieczne jest zamontowanie odpowiednio dopasowanego zestawu prysznicowego. W sklepach stacjonarnych i internetowych dostępna jest szeroka gama różnego rodzaju modeli, które różnią się nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością czy dodatkowymi opcjami np. chowaną wylewką wannową. Wśród zarówno osób prywatnych, jak i np. w firmach zajmujących się profesjonalnym projektowaniem wnętrz czy u inwestorów dość często wybierane są baterie podtynkowe. Jednak oczywiście także zestawy prysznicowe natynkowe cieszą się w dalszym ciągu niesłabnącą popularnością. Równie dobrze prezentują się w minimalistycznych wnętrzach i wyglądają w niezwykle elegancko i stylowo.

Zestawy natryskowe natynkowe

Decyzja odnośnie do sposobu montażu zestawu natryskowego powinna być podjęta już na etapie projektowania łazienki. Zestawy prysznicowe natynkowe z deszczownicą nie wymagają umieszczania ukrytej instalacji pod tynkiem, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia cały proces tworzenia łazienki. Montuje się je bezpośrednio na ścianie, a sam proces jest zazwyczaj nieskomplikowany i szybki. Ich ogromną zaletą jest to, że nie wymagają one kładzenia przewodów z wodą w ścianie. Zestawy prysznicowe natynkowe należy jedynie podłączyć do wody i przy użyciu kołków do montażu przymocować uchwyty do kafelek.

Zestawy prysznicowe natynkowe

Klasycznie montowane zestawy prysznicowe natynkowe są cenione przez wszystkie osoby, którym zależy na bezproblemowej i prostej instalacji. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć wszystkich dodatkowych problemów, które pojawiają się w procesie montażu baterii podtynkowej. Jeśli zdecydujemy się na zakup wysokiej jakości produktu, wykonanego z wytrzymałych materiałów, to będziemy mogli cieszyć się jego bardzo długim i bezproblemowym użytkowaniem. Zestawy prysznicowe natynkowe są o wiele prostsze w serwisowaniu, a ich naprawa nie wymaga kucia płytek. W Blue Water oferujemy szeroką gamę zestawów natryskowych natynkowych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty posiadają 5-letnią gwarancję. W ofercie posiadamy zestawy prysznicowe natynkowe w wykończeniu w kolorze chrom bądź niezwykle modnym starym złocie czy mosiądzu antycznym. Zachęcamy do zapoznania się z gamą naszych produktów oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.