22 721 13 12
606 929 866

ZESTAWY PODTYNKOWE

Zestawy podtynkowe

Baterie podtynkowe do umywalek oraz pryszniców

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór niezbędnych w każdej łazience baterii. Jest to element wykończenia oraz mechanizm dostarczający bieżącą wodę, który z pewnością wpłynie na estetykę całego wnętrza. W Blue Water proponujemy bogaty wybór baterii podtynkowych do umywalek oraz pryszniców.

Czym się charakteryzują baterie podtynkowe?

Zestawy podtynkowe prysznicowe oraz do umywalek wyróżnia to, że praktycznie cała część instalacji jest ukryta w ścianie. Widoczne na powierzchni płytek są elementy, przez które wypływa woda oraz służące do regulacji strumienia i temperatury wody bieżącej. Są to główka natrysku, słuchawka prysznicowa, czy dysza.

Zalety baterii podtynkowych

Niewątpliwie do największych zalet baterii podtynkowych zaliczyć można ich niebanalny oraz niezwykle estetyczny wygląd. Wszystko ze względu na to, że skrzętnie ukrywają wszelkie elementy montażowe oraz instalacji hydraulicznej. Co więcej, ulokowanie tych części pod ścianą, pozwala na ograniczenie awarii wynikających z mechanicznych uszkodzeń.

Dodatkowo baterie podtynkowe są łatwiejsze w utrzymaniu czystości od tradycyjnych. Ograniczona ilość widocznych elementów to mniej powierzchni, gdzie może osadzać się kamień czy nalot z mydła. Warto też podkreślić, że jest to opcja pozwalająca zaoszczędzić dodatkowe miejsce, co sprawdza się w szczególności w małych łazienkach.

Nasz asortyment

W Blue Water oferujemy prysznicowe zestawy podtynkowe składające się z baterii, węża prysznicowego, przyłącza oraz uchwytu na słuchawkę. Oprócz tego znajdą u nas zestawy prysznicowe podtynkowe z deszczownicą, która jest niezwykle efektowna i funkcjonalna.

Dostępne w naszym sklepie  Blue Water baterie podtynkowe prysznicowe i umywalkowe utrzymane są w różnej kolorystyce. Można wybierać spośród tradycyjnego srebrnego koloru, ale także eleganckiego złota. Dodatkowo dysponujemy modelami wykończonymi w macie oraz połysku, w wielu rozmiarach oraz ciekawych kształtach.

W jakich wnętrzach sprawdzą się baterie podtynkowe?

Nowoczesne oraz eleganckie łazienki warto uzupełnić o nasze podtynkowe baterie prysznicowe i umywalkowe. Minimalistyczne wykończenie doskonale wpasuje się w cechy charakterystyczne tych stylów. Jednocześnie baterie podtynkowe to dekoracyjne i designerskie elementy armatury  łazienkowej przykuwające wzrok i stanowiące kluczowy element ozdobny prysznica czy umywalki, a nieraz i całego pomieszczenia.

Zapraszamy do zakupów poprzez nasz sklep internetowy Blue Water. W przypadku dodatkowych pytań o baterie podtynkowe dostępne w ofercie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy w wyborze modelu, który najlepiej będzie pasować do danej łazienki, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.