22 721 13 12
606 929 866

ZLEWOZMYWAKI STALOWE

Zlewozmywaki stalowe

Zlewy ze stali nierdzewnej do kuchni i pomieszczeń gospodarczych

Oferta Blue Water zawiera szeroki wybór zlewów ze stali nierdzewnej w wersji jednokomorowej i dwukomorowej, z ociekaczem lub bez. To wysokiej jakości produkty łączące w sobie walory estetyczne i użytkowe. Sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w pomieszczeniach gospodarczych takich jak zlewnia mleka czy przydomowy warsztat. Mogą być również montowane w zakładach przetwórstwa przemysłowego, gabinetach lekarskich oraz wszędzie tam, gdzie zachowanie sterylnych warunków to podstawa. 

Zlewozmywak stalowy - cechy charakterystyczne 

Każdy zlewozmywak stalowy dostępny w naszym sklepie internetowym dostaniesz w wersji “połysk” perfekcyjnie odbijającej światło. Niektóre modele dodatkowo wykończone są w gładkiej w dotyku satynie lub dekorze posiadającym zwiększoną odporność na zarysowanie. Stal nierdzewna, z której wykonane są nasze zlewy, ma właściwości antykorozyjne, jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne temperatury. Nie odkształca się, nie przebarwia pod wpływem detergentów i nie przechodzi zapachem produktów, z którymi ma styczność. Ponadto zlew ze stali nierdzewnej po prostu elegancko wygląda, a na jego powierzchni nie tworzą się refleksy świetlne i nie pozostają ślady po odciskach palców. 

Gdzie sprawdzą się zlewy jednokomorowe stalowe?

Zlewy jednokomorowe stalowe to idealna opcja do niewielkich kuchni, które mają ograniczoną ilość miejsca na blat roboczy. Perfekcyjnie sprawdzą się również w mieszkaniach wyposażonych w zmywarkę jako dodatkowa przestrzeń do mycia drobnej zastawy stołowej. Zlewozmywaki jednokomorowe stalowe montowane są także w zakładach pracy, aby można było w nich szybko umyć dłonie lub przepłukać niewielkie przedmioty niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków.

Gdzie montuje się zlewozmywaki dwukomorowe stalowe?

Zlewozmywaki dwukomorowe stalowe to propozycja przede wszystkim dla rodzin wielodzietnych i dużych lokali gastronomicznych. W jednym otworze można gromadzić brudne rzeczy, w drugim je myć. Jeśli zlew nie posiada ociekacza, jedna z komór może pełnić jego funkcję, co znacznie ułatwi zmywanie. Forma zlewu dwukomorowego stalowego zależy jednak od indywidualnych potrzeb, dlatego w Blue Water proponujemy naszym Klientom trzy opcje do wyboru:

  • z dużą i mniejszą komorą oraz ociekaczem
  • z dużą i mniejszą komorą bez ociekacza
  • z dwoma komorami tych samych rozmiarów. 

Zlew stalowy od Blue Water - dlaczego warto?

Sprzedajemy wysokiej jakości sprawdzone produkty, które dzięki temu, że spełniają rygorystyczne normy, posłużą przez długie lata. Każdy zlew stalowy Blue Water przed wprowadzeniem do sprzedaży jest starannie testowany, a następnie poddawany modyfikacjom technologicznym. Bez względu na to, czy jest to zlewozmywak dwukomorowy stalowy, czy jednokomorowy procedura wygląda tak samo. Gdy uzyskamy odpowiednie parametry, produkt trafia na stronę. Zwieńczeniem naszej pracy i jednocześnie największą nagrodą za trud włożony w poszczególne projekty zlewów są zdjęcia, które otrzymujemy od naszych Klientów.  Zlewozmywaki Blue Water prezentują się w ich domach i firmach znakomicie, spełniając swoją funkcję bez zarzutów. 


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.