22 721 13 12
606 929 866

BATERIE W STYLU RETRO

Baterie kuchenne i łazienkowe w stylu retro

Odpowiednio zaaranżowana łazienka i kuchnia to połączenie funkcjonalnych rozwiązań z pięknym wyglądem. Wszystkie elementy muszą być wygodne w codziennym użytkowaniu, ale także po prostu estetyczne. Coraz częściej ludzie decydują się na baterie kuchenne i łazienkowe retro, które pozwalają na osiągnięcie nietypowego, przyciągającego wzrok wyglądu w pomieszczeniu. Łazienka bądź kuchnia z elementami nawiązującymi do klimatu lat minionych będzie prezentować się stylowo i z klasą. Nie ma konieczności aranżowania całego pomieszczenia w stylu lat 40. czy 50., gdyż mogłoby to wyglądać w niektórych przypadkach dość sztucznie. Efekt mógłby być inny od oczekiwanego, a pokój nie będzie wcale wyglądać elegancko, a raczej jako przesadnie wystylizowany. Niewiele z nas chce przecież mieć w swoim domu idealną replikę pomieszczeń z dawnych lat. Jednak inspiracja stylem vintage jest jak najbardziej wskazana i może sprawdzić się doskonale w klasycznie urządzonych pomieszczeniach.

Baterie retro do kuchni

Baterie kuchenne retro będą znakomitym dodatkiem do standardowo wyposażonego wnętrza. Ich oryginalny wygląd z pewnością przyciągnie wzrok gości i będzie cieszył domowników. Dostępne w naszej ofercie baterie retro do kuchni nawiązują do stylowych projektów w klimacie vintage, ale nie są ich wierną kopią. Zostały one dostosowane do współczesnych wymogów i oczekiwań klientów, by były równie funkcjonalne, jak nowoczesne baterie umywalkowe czy wannowe. Dzięki temu mogą one stanowić dodatek do pomieszczenia urządzonego w innym stylu bądź jako uzupełnienie kuchni nawiązującej do klasycznych trendów.

Baterie retro do łazienki

Baterie w stylu retro sprawdzą się jednak nie tylko w kuchni, ale również odnajdą się znakomicie w łazience. Nasze przyciągające wzrok baterie łazienkowe retro są kwintesencją dawnego klimatu z nutą współczesnego stylu. Jest to doskonałe połączenie, które pozwala na dostosowanie wystroju pomieszczenia w dowolny sposób. Opływowy kształt i charakterystyczna forma, jaką posiadają retro baterie łazienkowe będą zwracać uwagę każdego. W modelach z tej serii stworzonych przez naszą firmę wyróżnia się jednak nie tylko kształt, ale także odpowiedni dobór kolorów. Niektóre baterie retro występują w kolorze złotym bądź mosiądzu antycznym. Oczywiście nasze produkty w tym stylu występują także w klasycznym materiale i standardowym kolorze. Wszystko zależy od preferencji danego klienta i jego gustu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą baterii łazienkowych i kuchennych w stylu retro i wyboru idealnej armatury pasującej do stylu zastosowanego w naszym domu czy mieszkaniu.


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.