22 721 13 12
606 929 866

BATERIE ZE STALI NIERDZEWNEJ

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna jako materiał trwały, odporny na zarysowania i ekologiczny doskonale sprawdzi się w kuchni – miejscu przygotowywania posiłków, rodzinnych rozmów czy porannej kawy. Ekskluzywne baterie kuchenne, wykonane ze stali o przetestowanej szczelności, będą idealnie pasować zarówno do minimalistycznego, jak i klasycznego wyposażenia. W naszej ofercie baterii ze stali nierdzewnej znajdziesz zarówno stylowe, jak i nowoczesne baterie kuchenne, z wykończeniem ze stali szczotkowanej lub czarnego matu, a nawet różowego złota. Baterie z wyciąganą wylewką czy dwuobwodowe – umożliwiające podłączenie wody filtrowanej to propozycje dla wymagających, którzy w swojej kuchni lubią czuć się komfortowo. 

Baterie ze stali nierdzewnej w Blue Water

Jednym z podstawowych elementów oferowanego przez nasz sklep wyposażenia są ekskluzywne baterie kuchenne. To produkty, które pomimo intensywnego użytkowania, będą prezentować się nienagannie niemal niezależnie od ich wieku. Są łatwe w czyszczeniu, całkowicie odporne na rdzę oraz bardzo dobrze radzą sobie z uszkodzeniami mechanicznymi, o które w kuchni wcale nie jest trudno.

Część z nich została wyposażona w dodatkowe systemy przydatne podczas użytkowania np. obrotową wylewkę czy elastyczne wężyki podłączeniowe, dzięki którym funkcjonalność baterii jest znacznie większa. W niektórych modelach znalazły się również specjalne płytki, które umożliwiają regulację dozowanej przez baterię wody – ułatwia to oszczędzanie, a także uprzyjemnia korzystanie z nich w sytuacjach, gdy instalacja jest nadmiernie zapowietrzona.

Bateria kuchenna stal nierdzewna – rodzaje

Proponowane produkty występują między innymi w następujących wariantach: stal szczotkowana, chrom, złoto szampańskie, czarna stal czy różowe złoto. Każda z wersji kolorystycznych ma swoje wady i zalety – na jednych mniej, na innych bardziej widać odciski palców czy zabrudzenia powstałe po licznych zachlapaniach. Trzeba jednak zauważyć, że wszystkie prezentują się wprost nienagannie. Znajdziesz tutaj baterie do wnętrz urządzonych w stylu:

  • klasycznym – czyli przede wszystkim modele o wyglądzie stylizowanym na retro, o charakterystycznym kształcie, cieszących oko detalach czy tradycyjnych kurkach.
  • nowoczesnym – tutaj przodują głównie baterie w kolorze różowego złota, odcieniu szampańskim czy czarnym, które pozwolą stworzyć oryginalny klimat w kuchni. Bez trudu można także sprawić, że będą korespondować stylem, kolorem i konstrukcją z wyposażeniem łazienki.
  • minimalistycznym – gdzie, chociaż zazwyczaj nie wybieramy przyciągających uwagi kształtów, możemy urozmaicić aranżację graniem fakturą i kolorami. Do wnętrz w takim stylu wybierz baterie łączące dwa kolory np. czarny mat i chrom.
  • industrialnym i loftowym – tutaj wybieramy najczęściej czarne lub srebrne, surowe baterie o prostym wyglądzie.
  • modern classic – w kuchniach urządzonych w tym stylu wręcz nie może zabraknąć półokrągłych, złotych baterii, które wyciągną z tego nurtu wnętrzarskiego wszystko, co najlepsze!

Dlaczego warto wybrać baterie kuchenne ze stali nierdzewnej dostępne w Blue Water?

Każda bateria „stal nierdzewna” została zaprojektowana w taki sposób, by jej montaż był prosty i szybki. Dzięki temu poradzisz sobie z tym zadaniem nawet samodzielnie, bez pomocy specjalisty. Na uwagę zasługują także prestiżowe certyfikaty potwierdzające jakość oferowanych wyrobów takie jak np. atest Państwowego Zakładu Higieny. 

W proponowanych produktach zadbano o staranną kontrolę jakości i wykonanie dodatkowych testów. W zależności od wybranego produktu możesz liczyć na gwarancję wydłużoną nawet do 5 lat. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konkretnych modeli lub zadać dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze!


Wlaściciel strony: Blue Water Polska Wszelkie prawa zastrzeżone.