22 721 13 12
606 929 866

Baterie łazienkowe i kuchenne Zgierz

Oferujemy bogatą ofertę baterii kuchennych zaprojektowanych do nowoczesnych i stylowych kuchni oraz kolekcję baterii w stylu retro, które idealnie uzupełnią pomieszczenia dodając nutkę vintage. W naszej ofercie znajdują się m.in: funkcjonalne baterie z wyciąganą wylewką, popularne baterie ze stali nierdzewnej, a także baterie dwuobwodowe z podłączeniem filtra wody. Polecamy również zakup wygodnych dozowników mydła i płynów, które można zamontować bezpośrednio na blacie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy potrzeby stawiania przy zlewie pojemników z mydłem czy płynem do naczyń.

Oprócz tego, proponujemy również szeroki wybór baterii łazienkowych, spośród ponad 200 modeli. Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów, oferujemy zarówno zestawy natynkowe, jak i podtynkowe. Polecamy również nasze eleganckie baterie wannowe podłogowe, a także baterie z termostatem o nowoczesnej formie, które są bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów. Warto także zwrócić uwagę na dostępne u nas deszczownice.

Oprócz baterii, zachęcamy do zapoznania się także z naszymi nowoczesnymi akcesoriami łazienkowymi takimi jak: wylewki i haczyki prysznicowe, węże, drążki prysznicowe oraz przyłącza kątowe. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dystrybutor naszych baterii łazienkowych i kuchennych w Zgierzu

STANDART Salon Łazienek
ul. 1 Maja 19
Zgierz
tel.:42 716 32 38
e-mail: standart@standart.com.pl

baterie kuchenne zgierz

Dlaczego warto wybrać baterie łazienkowe i kuchenne Blue Water?

Jeśli poszukujesz produktów najwyższej jakości, luksusowego wyglądu i najnowocześniejszych technologii, to koniecznie wybierz produkty naszej marki! Każda z naszych baterii będzie idealnie wpisywać się nie tylko w nowoczesne wnętrza, ale i w te, urządzone w klasycznym stylu.

Nasze produkty stale są udoskonalane, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Obecnie one obejmują ponad 100 modeli nowoczesnych i ponadczasowych baterii kuchennych oraz aż 200 stylowych baterii do łazienek. Ponadto proponujemy deszczownice, dozowniki i inne akcesoria łazienkowe marki Blue Water!

W Polsce istnieje wiele sklepów z artykułami do wyposażenia domu, jednak nie każdy oferuje tak bogaty wybór baterii jak ten sklep. Jeśli szukasz baterii do łazienki, kuchni lub wanny, to właśnie tutaj znajdziesz pełną ofertę produktów. Ciesz się różnorodnością kolorów, kształtów, modeli i marek. Nie musisz szukać w różnych miejscach, aby znaleźć idealną baterię - ten sklep z pewnością ma to, czego potrzebujesz. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz na swoje wymarzone łazienkowe i kuchenne projekty: od prostych, minimalistycznych baterii po bardziej stylowe, nowoczesne modele. Nie czekaj dłużej - zacznij ulepszać swoje pomieszczenia dzięki temu najlepszemu sklepowi z bateriami w Polsce.

baterie łazienkowe zgierz


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.