22 721 13 12
606 929 866

Baterie łazienkowe i kuchenne Lublin

Polski producent baterii kuchennych

Oferujemy bogatą ofertę baterii kuchennych, dostosowanych do nowoczesnych i stylowych wnętrz oraz kolekcję baterii o ozdobnym, retro stylu, które wspaniale komponują się z wnętrzem o nutach vintage. Niezwykle popularne są funkcjonalne baterie z wyciąganą wylewką oraz baterie ze stali nierdzewnej w różnych wariantach. Dodatkowo, proponujemy baterie dwuobwodowe, które można podłączyć do filtra wody. Polecamy również wygodne dozowniki mydła i płynów, które można zamontować bezpośrednio na blacie, dzięki czemu nie musimy stawiać pojemników przy zlewie.

baterie kuchenne lublin

Polski producent baterii łazienkowych

Jeśli szukasz idealnej baterii łazienkowej to koniecznie zobacz naszą bogatą kolekcję. Oferujemy aż 200 modeli baterii! W zależności od preferencji proponujemy zestawy natynkowe lub równie wygodne zestawy podtynkowe. Dodatkowo, polecamy eleganckie baterie wannowe podłogowe i popularne baterie z termostatem, o nowoczesnej formie. Zwróć również uwagę na nasze deszczownice.

Hurtownia oferuje również nowoczesne akcesoria łazienkowe, takie jak wylewki i haczyki prysznicowe, węże, drążki prysznicowe, ramiona natrysku i przyłącza kątowe. Są to doskonałe uzupełnienie wnętrza łazienki.

baterie łazienkowe Lublin

Nasi dystrybutorzy w Lublinie

Aleja Łazienek
Aleja Spółdzielczości Pracy 109b
Lublin
kom.:573 976 800

DAR-JA
ul. Mełgiewska 2
Lublin
tel.:81 441 01 44

GLAZURA KRÓLEWSKA Salon Łazienek
Galeria GALA, lok.2.81, poziom 2, ul. Fabryczna 2
Lublin
tel.:81 469 96 45

S STUDIO
ul. Energetyków 19
Lublin
tel.:81 525 06 04

SklepBaterie.pl
ul. Wilczyńskiego 48
Bełżyce k/Lublina
tel.:81 475 74 30

SklepBaterie.pl
Bełżyce k/Lublina
Lublin
tel.:81 475 74 30

SULTECH
ul. Tadeusza Rejtana 14
Lublin
tel.:81 470 71 17
kom.:665 125 011

Baterie łazienkowe i kuchenne Lublin

Dlaczego warto wybierać baterie łazienkowe i kuchenne Blue Water? To proste - łączymy najlepsze materiały, luksusowy wygląd i najnowocześniejsze technologie, aby dostarczyć naszym klientom produkty na najwyższym poziomie. Każda z naszych baterii idealnie komponuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach o klasycznym stylu.Oferujemy ponad 100 modeli nowoczesnych i ponadczasowych baterii kuchennych oraz aż 200 stylowych baterii do łazienek, które ciągle doskonalimy, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy również do zakupu deszczownic, dozowników i innych akcesoriów łazienkowych marki Blue Water!

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości baterii do łazienki, kuchni lub wanny, to nasz sklep z bateriami jest idealnym miejscem dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór baterii o różnych kształtach, wielkościach i kolorach, które odpowiadają każdemu stylowi i gustowi. Nasze baterie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dlatego możesz być pewien, że będą służyć Ci przez wiele lat. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz fachową pomoc przy wyborze najlepszego modelu dla Twojego domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i sprawdzenia naszej oferty baterii!.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.