22 721 13 12
606 929 866

Baterie łazienkowe i kuchenne Toruń

Oferujemy szeroki wybór baterii kuchennych, dedykowanych nowoczesnym wnętrzom, jak również kolekcję baterii w stylu retro, które wprowadzą do pomieszczenia elementy klimatu vintage. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo funkcjonalne baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, popularne baterie ze stali nierdzewnej oraz baterie dwuobwodowe z podłączeniem filtra wody. Polecamy również wygodne dozowniki mydła i płynów, które montowane są bezpośrednio na blacie. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba stawiać pojemników z mydłem czy płynem do naczyń obok zlewu.

Poza szeroką gamą produktów do kuchni proponujemy ponad 200 modeli baterii łazienkowych. W zależności od Państwa preferencji, proponujemy baterie natynkowe lub prefabrykowane zestawy podtynkowe. Polecamy również eleganckie baterie wannowe na podłodze i popularne baterie z termostatem o nowoczesnych formach. Ponadto, warto zwrócić uwagę na nasze deszczownice.

Nasza oferta to również nowoczesne akcesoria łazienkowe, takie jak wylewki i haczyki prysznicowe, węże, drążki prysznicowe, a także ramiona natrysku i przyłącza kątowe, które uzupełnią i wzbogacą wystrój łazienki.

baterie łazienkowe toruń

Baterie łazienkowe i kuchenne Blue Water

Dlaczego warto wybrać baterie łazienkowe i kuchenne Blue Water? Nasza marka łączy materiały najwyższej jakości, luksusowy design oraz najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu, każda z naszych baterii będzie idealnie odpowiadała nawet najbardziej wymagającym potrzebom w urządzaniu łazienek i kuchni.

W ciągłym rozwoju, oferta naszych produktów stale się powiększa. Obecnie, ponad 100 modeli baterii kuchennych oraz aż 200 stylowych baterii do łazienek zdobi naszą kolekcję. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi deszczownicami, dozownikami i innymi akcesoriami łazienkowymi marki Blue Water!

Jeśli szukasz doskonałych baterii łazienkowych, kuchennych lub do wanny, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz sklep oferuje duży wybór różnorodnych stylów i rozmiarów baterii, które spełnią Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz baterii do nowo zainstalowanej łazienki, czy do wymiany tych zużytych w kuchni, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Możesz zawsze liczyć na nas, by dostarczyć Ci produkty najwyższej jakości, które zapewnią długotrwałą funkcjonalność i stylową elegancję Twojego domu. Przejrzyj naszą ofertę już dziś i znajdź idealne baterie dla siebie!

Dystrybutorzy baterii kuchennych i łazienkowych w Toruniu

BRAVA STUDIO MEBLI
ul. Grudziądzka 32/34
Toruń
tel.:56 655 92 55
kom.:603 998 317
e-mail: brava@brava.torun.pl

HYDRO PLUS
ul. Koszalińska 19-21
Toruń
tel.:56 623 36 56
kom.:601 63 69 47

KORAB
ul. Grudziądzka 174
Torun
tel.:56 699 73 03
kom.:535 354 045
e-mail: torun@korablazienki.pl

WABUD Salon Łazienek
ul. Polna 98
Toruń
tel.:56 65 38 400
e-mail: polna@wabud.eu


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.