22 721 13 12
606 929 866

Corsa - inox czarny mat

Corsa - inox czarny mat

ocena ocena ocena ocena ocena
Twoja Cena: 1 290,00 PLN
Producent: Blue Water
Model: Corsa - inox czarny mat
Symbol EAN: 5901730612950
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Ilość:
Dostępny
dostępny od zaraz
Opis produktu

BATERIA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ

 

– wykończenie: STAL SZCZOTKOWANA/CZARNY MAT
– materiał: stal nierdzewna
– głowica ceramiczna
– wylewka obrotowa 360°
– elastyczne wężyki podłączeniowe 3/8“ – 450 mm

 

 

Połączenie stali szczotkowanej z czarną, matową warstwą w wykończeniu baterii kuchennej Corsa nadaje jej wyjątkowej elegancji.
Trwały i ekologiczny materiał zyskuje praktyczną formę, zapewniającą komfort, oszczędność wody i optymalne wykorzystanie przestrzeni.

 

Odpowiednio długa i wyciągana wylewka to gwarancja wygody: podczas płukania produktów, opłukiwania zlewu czy napełniania go wodą.
Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy konieczności podnoszenia produktów na wysokość wylewki czy wstawiania ciężkich naczyń (wiader, misek) do zlewu.

 

Wygodna, ergonomiczna rączka z prawej strony pozwoli na odkręcenie wody jednym ruchem. Jej strumień będzie jednocześnie precyzyjnie regulowany dzięki ceramicznej głowicy i dobrze napowietrzony dzięki perlatorowi (sitko na końcu wylewki). Zastosowanie perlatora szwajcarskiej firmy Neoperl to gwarancja oszczędności wody przy każdym użyciu bez obniżania komfortu.

 

Baterie ze stali nierdzewnej – a do takich należy bateria zlewozmywakowa Corsa – idealnie sprawdzą się w kuchni, którą aranżujemy z uwzględnieniem potrzeb osób uczulonych na metale.
Nierdzewna stal o jednolitej strukturze, bez domieszki szkodliwych substancji, to materiał trwały i ekologiczny.

 

Ponieważ dla osób wrażliwych na substancje uczulające każda zmiana w pomieszczeniu jest ważna,  udzielamy aż 5-letniej gwarancji nie tylko na szczelność korpusu baterii,
ale także na ceramiczną głowicę firmy Kerox i wykończenie ze stali szczotkowanej Inox.

 

Precyzja wykonania wszystkich elementów baterii kuchennej Corsa idzie w parze z łatwością montażu – bez trudu poradzi sobie z nim osoba nie mająca na co dzień do czynienia z rozwiązaniami technicznymi.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki

Może Cię zainteresują?

Produkty z tej samej kategorii

Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.