22 721 13 12
606 929 866

Akcesoria łazienkowe seria ROK

Akcesoria łazienkowe ROK

Akcesoria łazienkowe srebrne ROK 

Planując wystrój naszej łazienki, najczęściej skupiamy się na najbardziej widocznych elementach, takich jak ceramika czy armatura. Jednak aby pomieszczenie było funkcjonalne i gustownie urządzone, warto przywiązywać uwagę do detali. Wybór odpowiednich dodatków sprawi, że wzrośnie komfort użytkowania Twojej łazienki.

Akcesoria łazienkowe srebrne — uniwersalny wybór do każdego wnętrza

Niezależnie od tego, czy wystrój Twojej łazienki ma nowoczesny, czy klasyczny charakter, doskonałym jej uzupełnieniem będą dodatki w srebrnym kolorze. Chromowane akcesoria łazienkowe wykonane są z mosiądzu, trwałego i odpornego na uszkodzenia stopu metali o właściwościach antykorozyjnych, który doskonale sprawdza się w kontakcie z wilgocią.

Chromowane wykończenie nadaje akcesoriom srebrny kolor oraz stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed korozją. Akcesoria łazienkowe srebrne dodadzą pomieszczeniu eleganckiego wyglądu i doskonale dopełnią aranżację łazienki. 

Rodzaje akcesoriów łazienkowych

Dozownik do mydła nie tylko będzie wyglądał w łazience estetycznie, ale pozwoli na ograniczenie zużycia plastikowych opakowań w Twoim gospodarstwie domowym — wystarczy uzupełniać pojemnik ze zbiorczego opakowania. 

Jeśli korzystasz z mydła w kostce, możesz zdecydować się na mydelniczkę mocowaną do ściany. 

Uchwyt na papier toaletowy sprawi, że będzie on zawsze w zasięgu ręki podczas korzystania z ubikacji. 

Wieszak na ręczniki zamocowany w pobliżu umywalki pozwoli zmniejszyć ilość wody rozchlapywanej w łazience, a dodatkowa półka będzie idealnym miejscem do przechowywania dodatkowych ręczników.  

Akcesoria łazienkowe — jakie wybrać?

W ofercie sklepu Bluewater.pl znajdziesz duży wybór akcesoriów łazienkowych w różnych wzorach, kształtach i rodzajach wykończenia. Aby uzyskać efekt spójnej i przemyślanej aranżacji, możesz zdecydować się na akcesoria z jednej serii, które będą doskonale ze sobą współgrać. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli chcesz, by Twoja łazienka była estetyczna i funkcjonalna!


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.