22 721 13 12
606 929 866

Wylewki podtynkowe

Wylewki podtynkowe

Wylewki podtynkowe

Obecnie w sferze łazienek stosuje się niemal nieograniczone zabiegi aranżacyjne. Do wyboru jest mnóstwo różnych rozwiązań  konstrukcyjnych, jak i wariantów urządzeń oraz akcesoriów. Wśród nich bardzo często wybieranym elementem jest estetyczna i elegancka wylewka podtynkowa. To wariant świetnie sprawdzający się zarówno w łazienkach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Różne modele kranów podtynkowych najwyższej jakości dostępne są w naszej ofercie.

Czym jest wylewka podtynkowa?         

Kran podtynkowy jest jednym z rodzajów armatury łazienkowej, w której cały korpus, czyli część techniczna schowana jest w ścianie. Dzięki temu zabiegowi konstrukcja ta nie jest widoczna, a na zewnątrz znajduje się jedynie sama wylewka służąca do podawania strumienia wody. Krany podtynkowe występują w różnych wariantach. Mogą to być modele zarówno wannowe, prysznicowe, jak i umywalkowe.

Gdzie warto zastosować kran podtynkowy?

Wylewka podtynkowa pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca. Jednocześnie pozostaje wolna przestrzeń do zastosowania aranżacji innych elementów wyposażenia. Dlatego jest to doskonały pomysł do niewielkiej łazienki. Jednocześnie krany podtynkowe perfekcyjnie prezentują się także w dużych pomieszczeniach kąpielowych urządzonych w stylu nowoczesnym, a zwłaszcza minimalistycznym, skandynawskim czy loftowym.

Kran podtynkowy jest też znacznie łatwiejszy w utrzymaniu czystości i prezentuje się znacznie bardziej estetycznie. Wylewka podtynkowa to również możliwość montażu pokręteł w dowolnym miejscu i odległości od kranu, co niekiedy bywa bardzo wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w wannie.

Jakie wylewki podtynkowe dostępne są w naszej ofercie?

Każdy oferowany kran podtynkowy to oryginalny i nowoczesny produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości. Produkty te wyprodukowane są z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mosiądzu wykończonego zarówno w połysku, jak i macie. Może to być klasyczny chrom, jak i nowoczesna czerń.

W naszej ofercie dostępne są krany, które idealnie sprawdzą się w łazienkach industrialnych, ale oferujemy też modele uniwersalne do wnętrz tradycyjnych. Wśród dostępnych wylewek podtynkowych można też znaleźć ciekawe modele w stylu retro. Do każdego kranu podtynkowego możliwe jest również dopasowanie idealnie pasujących akcesoriów z tych samych lub podobnych serii produktów. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie kompletna i perfekcyjna.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dokonaniu możliwie najlepszego wyboru. Nasza wylewka podtynkowa to gwarancja zadowolenia i doskonałej funkcjonalności na długie lata.


Wlaściciel strony: Romexim S.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.